Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Azt hogy számolják ki, amikor...

Azt hogy számolják ki, amikor valaki azt írja, hogy a 18. dédnagyapja az egyik őse?

Figyelt kérdés
A 18. dédnagyapát hogy kell értelmezni?

2022. ápr. 5. 19:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy a rokonod és a leszármazottja vagy, de még a 19.-re is igaz ám...
2022. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem a kérdést akkor a nagyapád 18. őse. Vagyis te vagy a 20. leszármazottja
2022. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Jaaa 2-es koszonom.


Bar lattam egy oldalon hogy valaki levezette az illetonek hogy ki neki a 18. Dednagyapja angol nyelven de ott igy írta, hogy az anyukaja xx, az anyukajanak az anyukaja xx nevu, az anyukajanak az anyukajanak az apukaja es igy folytatta tovabb. Szoval ott anyai agon apuka osokrol is szo volt. Ezt meg nehez megertenem hogy szamoljak ezt.

2022. ápr. 5. 20:03
 4/40 A kérdező kommentje:
Nem rolam volt szo. Csak egy helyen olvastam hogy egy nagyon regen elt hires ember a 18. dédnagyapja. Es ezt még nem igazan ertem ez hogy van.
2022. ápr. 5. 20:04
 5/40 A kérdező kommentje:
Van még egy amit nem értek, de azt oly nagyon nem értem, hogy kérdezni se tudom. Bár ha megtalálnám azt az oldalt akkor tudnék kérdezni. Majd mikor megtalálom irok kulon egy kérdést mert számomra érthetetlen.
2022. ápr. 5. 20:06
 6/40 anonim ***** válasza:
25%
Pontosan hogy szólt ez angolul? 18th removed?
2022. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
3. Én sem tudom biztosan, de szerintem már az illető anyukájának az apukájának az apukájától elindul a számolás.
2022. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
4. Na, ebbe most én is belekeveredtem. Szóval az illető anyukájának nagyapjától.
2022. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Nem. Egy regen élt kiralyrol van szo es az illetonek levezettek nev szerint nem csak rokoni kapcsolat teren, hogy hanyadik dednagypapaja a kiraly. De en mar ott elakadtam hogy ugy kezdtek hogy az illeto anyukájanak az anyukaja magyaran a nagymamajanak az apukaja azaz a dednagypapaja es igy folytatta hogy a dednagypapajanak az anyukaja. Szoval hogy az anyai ag apai es anyai agan ugrandoztak mire eljutottak ehhez a regen elt kiralyhoz aki a 18. Dednagypapaja. Es ezt nem ertem hogy hogy van ez?

Voltak ilyen geneologiai projektek es ott olvastam.

2022. ápr. 5. 21:07
 10/40 A kérdező kommentje:

6-os ugy volt írva, hogy

18th great grandfather.


🤦


Nem értem. 🤷

2022. ápr. 5. 21:08
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!