Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Melyik nagymamádat s papadat...

Melyik nagymamádat s papadat szereted jobban,?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 19:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%
Az anyait. Az apai nagyanyám sosem foglalkozott velem (igazából mindig is csak saját magát szerette).
2022. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Apám felöli mamámat és dédmamámat aránylag szeretem, de nem túl szoros a viszony. Apám felöli papámmal nem beszélek, mert le se szar úgyhogy szintúgy én sem.

Anyukám felöli papámat szerettem, de rég meghalt. A mamámat pedig konkrétan utálom kiskorom óta. Mindig is olyanokat mondott, hogy nem lesznek barátaim, nem fognak szeretni és fura vagyok. Pedig jó gyerek voltam, vele van a baj, teljesen hülye a vénasszony.

2022. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagyok már, rég nincsenek nagyszüleim, de egyikükkel sem voltam jóban. Illetve az anyai nagypapámmal állítólag igen, de egyáltalán nem emlékszem rá, mivel még ovis koromban elhunyt.
2022. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1es ugyan így vagyok. Én is az anyai mamát szeretem meg az anyai papamat. Apai papam meghalt 12 éves voltam ő imádott törődött velem. Azonban az apai nagyanyám egy gonosz lélek. Pedig nem idős. 63 éves. Papat is bántotta mindig mikor élt meg csalta folyamatosan . Anyukámat meg a nagybácsi felséget egyik menyet se szereti sőt a testvéreivel sincs túl jóba csak pasik érdeklik. Papája nem tesz virágot sem arra a drága jó emberre. Azonban az anyai papám és mamám nagyon jó emberek
2022. máj. 25. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem tartom a családommal a kapcsolatot, de amikor gyerek voltam, az anyai nagyszülők álltak közelebb hozzám.


A szüleim elváltak, amúgy így visszagondolva az apai nagyszülőkkel/rokonokkal sem volt gond, de anyám tudatosan ellenük nevelt minket, ami gyerekként nem tűnt fel, így megszakadt velük a kapcsolat, pedig ők próbálkoztak.

2022. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nagyapámat sem ismertem, jóval a születésem előtt meghaltak. Anyai nagymamámat szerettem jobban, vele nagyon szoros volt a kapcsolatunk. Anyukám nagyon erősen kötődött hozzá, ezért nagyon sokat voltunk nála. Sajnos meghalt, mikor húszéves voltam. Apai nagyanyámmal ritkán találkoztam, messze élt tőlünk. Szégyellem, de őt valahogy idegennek éreztem, soha nem hiányzott. Anyai nagymamámra még most is sokat gondolok, kijárok hozzá a temetőbe.

N

2022. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Anyai nagyszüleim születésem előtt meghaltak, anyám árva tinédzserként nevelte fel két testvérét. Apai nagymamám 8 éves koromban halt meg, őt nagyon megsirattam, nagyon szerettem. Apai nagypapám sokat dohányzik, gyerekként is nagyon büdösnek éreztem, de nem is foglalkozott soha velünk, gyerekekkel.
2022. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnek valasztani.
2022. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8# miért?
2022. máj. 25. 20:49
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerintem az érzelmek nem mérhetőek mennyiségben, és emiatt nem is tudnék választani, szeretem őket, de választani nem tudnék.
2022. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!