Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért adott teljesen más...

Miért adott teljesen más eredményt két autoszomális DNS teszt?

Figyelt kérdés
Kérem olyanok írjanak,akik ismerik ezeket a teszteket.Miért hozhat ki nagyon más eredményt két teszt?Myheritage és Ancestry egyébként a két teszt.Néztem más emberek különböző tesztjeit és nekik azért jobban egyezett...

2022. máj. 29. 00:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi az a nagyon különböző?
2022. máj. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Más adatbázisból dolgoznak, így teljesen természetes, hogy eltérő lesz az eredmény.
2022. máj. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Mivel ezek a tesztek nem érnek semmit, ezért nem is lehet tölük reális eredményt várni.

Ugyanis nincsenek magyar, orosz, török, stb gének, ezért nem lehet megmondani, kiben milyem népcsoportból mennyi van!

2022. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
3 felpontoztalak, de nem teljesen értek egyet. Már a klf vércsoportok alapján is lehet populációhoz tartozást becsülni.
2022. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem fizess ki még ötöt, aztán átlagolj. Hihetetlen, hogy még mindig adnak ki erre pénzt.
2022. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem, hogy az olyan nagyon különböző lenne, pl sokan rámondják amint meglátják, hogy az egyik 30% németet hoz ki a másik meg 28% skandinávot meg 2% angolt ,hogy fhú mennyire különböző. Pedig nem különbözik, az angolt és a skandinávot sokszor összetévesztik a némettel ezek a cégek.(joggal, mivel közel állnak egymáshoz genetikailag. Ha magyar esetében skandináv vagy angol van az eredményedben az fix a német rész)
2022. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%
mivel az ilyen cégek mind csalók, nincs eben semmi furcsa.
2022. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon is jol csinaljak szerintem, szintiszta adathalaszat az egesz es az idiotak meg fizetnek is erte :DD


Zsenialisak ezek a cegek.

2022. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
Hízlalják a globális adatbázist. Félelmetes. (hogy mi lesz majd ennek a következménye)
2022. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak a válaszát,akik megértették a kérdésemet. Nem az érdekel,hogy ki mit gondol,vagy mit nem ezeknek a teszteknek a használatáról.Felnőtt ember vagyok, el tudom dönteni,hogy mire van szükségem:). Egyébként mindkettő ajándékba kaptam, szóval az én pénzem nem fogyott vele.
2022. máj. 29. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!