Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ki az, milyen rokonsági...

Ki az, milyen rokonsági kapcsolatba állsz vele akit nem kedvelsz családban?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Báty.
2022. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nagynéném és a családja
2022. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagynéném.
2022. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egész családom
2022. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szük csaladi körön kivül a rokonság overall.
2022. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyiküket sem kedvelem, ők sem engem.
2022. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Anyám, apám, meg anyám családja. Apám családja támogató, ők tudják, hogy se apám se anyám nem normális. Anyám családja szerint apám a jó, csak azt ők nem hiszik el, hogy egy erőszakos barom... Nem is tartom velük a kapcsolatot. Apai nagyszüleimnek köszönhetek mindent, már az öngyilkosság határán voltam. 2 évig laktam náluk, mire össze tudtam szedni magam. Most megint itt lakom, mert lerobbantak, és segítségre szorulnak. Nagyon rossz így látni őket, de amikor az áttétes daganatos nagypapám bíztat, akkor erőt kell venni magamon, hisz az én problémáim meg sem közelítik az övét. 😢😭 Remélem, hogy még nagyon sokáig lesz velünk. Igazából szerencsére nem fáj neki, csak gyenge. Kezdetben mindene fájt, (covid, csontdaganat, tüdődaganat) de szerencsére már hetek óta nem is szed fájdalomcsillapítót, és a kezeléseket is jól viseli. Mostmár reménykedem, pedig a szövettan nem adott okot rá.
2022. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sógornő.
2022. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Apám
2022. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A közvetlen rokonaimon kívül (szülők, nagyszülők, nagynéni, nagybácsi, unokatestvérek), nem kedvelek senkit. Elég nagy még a család pedig, nagyapámék heten voltak testvérek, ott szinte mindenhol több gyerek, akiknek már szintén vannak gyerekik. De a család azon részével egyáltalán nem tartom a kapcsolatot.
2022. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!