Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennyi idő alatt érkezik meg...

Mennyi idő alatt érkezik meg a DNS minta a MyHeritage laborjába?

Figyelt kérdés
Megrendeltem a MyHeritage DNS-tesztet. A csomagot Hollandiából küldték, a mintát egy német címre kellett elküldenem, azonban a labor, ahol a mintát elemzik is, az USA-ban található. A csomagot csak a német címig tudom követni, további értesítést csak a laborba történő megérkezése után kapok. Kb. mennyi idő, amíg megérkezik a minta Németországból az USA-ba?

2022. szept. 9. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Normál esetben kb 2-3 hét, de bármi történhet a csomag útjra során. Valakinek gyorsan ott van, mert épp elkaptaott egy friss tengerentúli szállítmányt és nincs semmi fennakadás máshol se, valakinek meg elkallódik hónapokra.
2022. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Több idő míg sorra kerül, nem maga a szállítás.
2022. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a posta nagyon gyors volt, de aztán a laborban úgy egy hónapig elemezgették.
2022. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
az oltás módositsa a DNS-t, szerintem ezért nem jött neked vissza mert teljesen átmódosult.
2022. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 5 hét volt, aztán 1 hét alatt meglett az eredmény
2022. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!