Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha a myheritage.hu oldalon...

Ha a myheritage.hu oldalon lemondom az előfizetésemet akkor a 2500 személy törlődni fog a fámról 250-ig?

Figyelt kérdés
Nincs 2500 csak az alap csomaggal addig lehet bővíteni és a Smart Macheseket áttekinthetem és visszaigazolhatom a találatokat.Kb 900 személy van a családfámban és azt szeretném megtudni hogy nem vesztem el ezeknek a személyeknek a számát ha valamikor törölném az előfizetésem?
2022. nov. 21. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem, csak nem tudod tovább bővíteni. Érdemes esetleg letölteni a szintén általuk készített Family Tree Builder programot. most még tudod szinkronizálni a MH-dzsel, később pedig offline állapotban tovább tudod használni, akármeddig bővítheted.

Egyébként is mindenképp hasznos egy nettől független programba elmenteni a már összegyűjtött adatokat, hogy bármilyen gikszer esetén megmaradjanak.

2022. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem semmi, van híres rokonod?
2022. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha tovább bővíted a végén az fog kijönni, hogy 8 milliárd emberrel vagy rokoni kapcsolatban :D
2022. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

#2 900 fő az kutyafüle. Ettől miért kéne feltétlenül híres rokonának lenni?

Az én családfám (pároméval és oldalágakkal együtt) majdnem 5000 főből áll. Az én részem nagyobb, és még közel sem találtam meg mindenkit, akit lehetne.

2022. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Addig siman nem engedi tovább hasznalni de megmarad minden.
2022. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
4: Azért a kutyafüle az túlzás, mert abban azért van munka. Ez nem egy verseny, hogy mindig lealacsonyítsuk a másikat :) Én például csak egyik ágon tudtam elindulni mert a másik szülőm ismeretlen. Abban is rengeteg munka volt, hogy kb. 200 fős családfát összeszedjek. Kikérem magamnak, hogy kutyafüle lenne! :) Nekem sokat jelent, nem csak egy számhalmazt. Amúgy láttam myheritagen 11.000 fős családfát is, ahhoz képest az 5000 kutyafüle ha tényleg csak ez számít.
2022. nov. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

#6: Kár, hogy nem sikerült értelmezned a leírtakat. A "kutyafüle" nem a mennyiségnek szólt, hanem annak a megjegyzésnek, hogy "van híres rokonod?" A kettőnek ugyanis semmi köze egymáshoz, erre hoztam példának az én fámat, ahol az 5x akkor méret ellenére sincs híres ember. Versenyzik a fene, tényt közöltem.

Célszerű egy szöveget teljes egészében értelmezni, nem kiragadott részletek alapján. (bár manapság ez igen nagy divat lett, sajnos).

2022. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

“2 900 fő az kutyafüle”

De aztán nem a mennyiségnek szólt. Holott, amit üzenni szeretnél volna állításod szerint azt enélkül is tökéletesen át tudtad volna adni. Gondolatban vedd el onnan ezt a mondatot, és akkor rögtön jobban cseng, nem? :) Inkább fogalmazni tanulj meg, szövegértési tanácsok osztogatása helyett.

2022. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!