Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Myherytage csomag után kell...

Myherytage csomag után kell vámot fizetni?

Figyelt kérdés
Aki rendelt már myherytage tesztet , annak kellett vámot fizetni? Ki szállította ki a csomagot , futárcég vagy posta?

nov. 20. 06:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Kell
nov. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Izraeli székhelyű a vállalat; sajnos kell fizetni.
nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
EU-n kívüli, szóval kell, bár asszem értékhatártól is függ.
nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szállítással együtt 42 euró , ahogy olvasom nem is vámot , áfát kell fizetnem + a posta kezelési költséget is számít fel.
nov. 20. 08:23
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
#3: kb 2 éve vezették be a törvényt, hogy értékhatártól függetlenül vámolják. Inkább az a kérdés, hogy futárral küldik vagy postázzák. Mert csak a postai termékeket vámoltatják. Viszont én nem gondolnám, hogy egy ekkora cég a postával szarakodna. Az már más kérdés, hogy te a tesztet milyen módon tudod visszaküldeni a részükre.
nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A visszaküldés ajánlottan postán , általuk küldött borítékban. Ez a vám n tiszta nekem , hátha ír valaki , aki már rendelt.
nov. 20. 09:03
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Én rendeltem, de nem igazán értem a kérdést. Annyit fizetsz, ami fel van tüntetve (most éppen akciós), visszaküldésnél pedig egy németországi laborba kell beküldeni (előre megcímzett borítékot), ami nekem kb 2500 forintba került.
nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
#7: azért merül fel a kérdés, mert ha postán kerül hozzád 3. országból (nem futárral), akkor vonatkoznak rá a magyarországi kötelező vámköltségek.
nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Igen, az ideérkezés az nekem sem volt tiszta, mivel sehol sem találom ,hogy postán vagy futárszolgálattal küldik a kit-et. Illetve terheli-e vám, áfa vagy kezelési díj. A visszaküldés viszont tényleg részletesen le van írva.Remélem akkor már egyéb díj nem merül fel.
nov. 20. 11:22
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Minden adot levonnak a kartyas fizeteskor (27% AFA). Es asszem a GLS hozta ki. Visszakuldeni pedig szimpla ajalnlott levelkent kellett Nemetorszagba, ahogy irtak.
nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!