Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lehet, hogy van egy testvérem?

Lehet, hogy van egy testvérem?

Figyelt kérdés

Anyàm halàlàt követően előkerült pàr kòrhàzi papirja amin rajta van a betegsége amivel születésemkor kezelték és azzal kezdődik, hogy 2.terhességét követően. Tudtommal egyke vagyok. Csalàdbòl senki nem tud semmit. Anyàm nevelőotthonban élt 7 éves koràtol 18 éves koràig. Senki semmit nem tud ròla. Apàmmal kb 28 évesen ismerkedett meg.. valakinek valami ötlet?

Làttam, kezelte pszichiàter viszont szerintem màr rég visszavonult ez több mint 30 éves történet.



máj. 26. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elvetélt vagy halva született a baba.
máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Abortusz, halva szülés, vetélés.
máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan ritka, hogy egy baba nem marad életben. Nálunk is volt ilyen, de mi tudtunk erről.
máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Hiába fogják itt írni az emberek, hogy mi történt valószínűleg (abortusz, halvaszületés, vetélés), úgyis ott fog élni a fejedben a gondolat, hogy mi van ha.


Ha van is testvéred (valószínűleg nincs), kicsi az esély arra, hogy rátalálsz, ezért azt mondom, inkább hagyd az ügyet.

máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg a Gyámhivatalnál kezdhetsz kérdezősködni. Lehet, hogy él a testvéred, de valamiért nem nevelhette. De az is lehet, hogy nem él.
máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Katona Dius ***** válasza:
Én legidősebb gyerek vagyok, de második terhesség. Anyámnak volt egy abortusza előttem. Itt is valami hasonló lehetett, akár természetes, akár művi abortusz.
máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálj abban a kórházban érdeklődni, ahol kiállították a papírokat!
máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

'2 terhességét követően' nem 2 szülésről van szó.

Valószínűleg abortusz vagy halott baba szülés lehetséges.

máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2. terhesség az nem két élő gyerek.


Barátnőmnek pl hatodik terhességéből lett egy gyereke.

máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4 terhességem volt, abból 2 élve szülés. "Semmit" nem jelent a terhességek száma.
máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!