Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A barátom anyukája utál....

A barátom anyukája utál. Pedig még nem is ismer. Hogyan szerettessem meg magam? 16/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Először is jó lenne tudni hogy miért utál.
2010. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni. Mindenesetre mindig legyél vele tiszelet tudó, ne bunkóskodj vele, egy idő után megbarátkozik veled. De viszont ne állíts be elé ajándékokkal, meg stb-stb. Ha látja, hogy ti szeretitek egymást, egy idő után elfogad...csak idő kell hozzá.
2010. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Óó...ne aggódj, nem vagy egyedül:S engem is utál...bár nem mondta, se ő sem pedig a barátom, de érzem amikor találkozunk. csak hűvösen köszön és ennyi:S még a kedvem is elmegy tőle, h. bármiről is beszélgessünk:S
2010. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eleinte ez nálunk is így volt, meg sem akart ismerni. Aztán egy idő után azzal állt elő a mára már férjemnek, hogy: Be sem mutatod nekem azt a kislányt?

Aztán elvitt, bemutatott és beszélgettünk egyett, megismert. A beszélgetésünkkor valamivel úgy megnyertem, hogy a vitt (általam készített) ajándék is kitüntetett helyre került. Azóta nagyon jóban vagyunk, pl.főzni tanított olyan ételekre, amit mi nem ismertünk ill. a férjem kedvencei.


Szóval lehet te is így jársz. A lényeg, hogy mikor a párod elvisz, hogy bemutasson neki, akkor vigyél valami kedves kis ajándékot. Nekem pl. a párom mondogatta, hogy nem kell semmi, de én nem engedtem...és nagyon örült neki.

2010. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom miért utál...

Ma mutatot be neki a barátom és egyszerűen utál... Bármit mondtam belekötött, elkezdett veszekedni a barátommal hogy miért van mindíg nálam ( a mindíg kb napi 3 óra...) Elég kis városban lakunk és hát a barátom anyukája a helyi boltban dolgozott... És kérdezgette kik a szüleim és láttam hogy húzta a száját, pedig nem lehet rájuk panasz... Szeretem a családom, ők a mindenem és hát aki őket egy szóval is bántja.. számomra nem létezik... jófej voltam... egy rossz szót sem szóltam

2010. nov. 3. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy gazdag lányra vágyott aki majd eltartja. Lehet, hogy a fiát akarja 40 éves koráig otthon tartani... Olvasd el amit írtál: Ha egyszer nem is ismer, nem azért utál, amilyen vagy. Ebből következően megszeretni sem ezért fog.


Amit tudok javasolni, hogy először is barátkozz meg azzal, hogy bizony van aki nem szeret, és ne legyél ezért dühös rá, de ne is próbáld meg kétségbeesetten tenni ellene, ezeket csak ellened fogja használni. Legyél vele udvarias, de tartsd meg tőle a távolságot, ne hagyd hogy megismerjen: Akármilyen vagy, csak rossz lehetsz, hiszen ezt már az előtt eldöntötte, hogy ismert. A legjobb, ha konkrétumokat nem tud társítani hozzá. Aztán vagy megváltozik, ahogy fent is írták, vagy lesz egy új családod, amibe nem beleszülettél, hanem te választottad.

Ezután pedig próbáld meg ezt a barátoddal is megértetni, hogy szeretnéd ha a kapcsolatotokban (meg amúgy is) ő független lenne, mert később ha talál valamit az anyós, amivel hatni tud rá, ez már csak nehezebb lesz. Ugye az nem csak rajtad áll, hogy tönkre tudja-e tenni a kapcsolatodat. Semmiképpen ne várd meg, még elkezd szidni a hátad mögött, vagy tesz valamit a kapcsolatotok ellen, akkor már késő lesz erre felkészítened!


Ajánlott irodalom:

Pink Floyd - Mother

2010. nov. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon ritkán hallok olyat, hogy egyik-másik szülőnek tetszik a gyerek barátja (barátnője) soha nem elég jó :) amikor a tesóm bemutatta a barátnőjét anyuék egyből azzal nyitottak (persze már nem voltak ők itt), hogy a lány vékony, hülyén röhög, nincs "rendes" végzetsége (eladó) sbt. Most Ő a tesóm felesége már majdnem 10éve kétgyerek azaz szüleinknek unka és imdádják a lányt :)))
2010. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
unka = unoka
2010. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elején én is így voltam, minden ok nélkül utált de viszon nem mondta ki de éreztem én is azért meg más is észrevtte, most meg már olyan mintha az egyik legjobb barátnőm lenne. Jobb lesz talán, csak idő kell neki :D
2012. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!