Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szeretném megtalálni a párom...

Szeretném megtalálni a párom igazi szüleit, mátészalkaiak, csak ennyit tudunk róluk. Hogy kereshetném meg őket?

Figyelt kérdés
Született egy kislányunk és tudni szeretném kik a nagyszülei.Hol tudnék segítséget kérni?
2010. dec. 27. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
A párodat örökbefogadták?
2010. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Levéltárban kell azthiszem utánanézni.
2010. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen,örökbefogadták,25 éve.Levéltárban,hogyan vagy hol kell?
2010. dec. 27. 23:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ez jó ötlet? Amúgy az intézmény, amin keresztül adoptálták nem tud segíteni?
2010. dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,jó ötlet,tudni szeretném kik a gyerekem nagyszülei.Nem tudom hogy ott segítenének e,nem próbáltam.
2010. dec. 27. 23:22
 6/14 anonim ***** válasza:
A gyereked nagyszülei a párod örökbefogadó szülei. Ha a párod nem kereste sosem őket, nem a te tiszted ezt elkezdeni. Sok embert megbánthatsz vele, és neked lényegében sok közöd nincs hozzá.
2010. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A párom örökbefogadó szüleit nem érdekli sem a gyerekük sem az "unokájuk",ugyhogy NEM a nagyszülei.Én pedig látni akarom hogy hogy néznek ki a szülei ,hasonlít e rájuk a kislányom.
2010. dec. 28. 00:04
 8/14 A kérdező kommentje:
..ja és a páromat nem bántom meg ezzel.az örökbefogadó szülei meg nem érdekelnek.
2010. dec. 28. 00:05
 9/14 anonim ***** válasza:

A párod ugyanígy gondolja? Ha a vér szerinti szülei úgy intézték, ne lehessen őket felkutatni, miből gondolod hogy örömmel fogadnak majd? Vagy csak rájuk pillantasz és kész?

Szerintem próbálkozz először az intézetnél, és ne legyenek túl nagy elvárásaid a nagyszülőkkel kapcsolatban!

Szerintem gyermeket nem házaspárok szoktak főleg örökbe adni, sokkal inkább fiatalok, akiknél besikerült a baba, és a szülés után nem is látják többé egymást. Valószínűleg mindkettőnek családja van azóta, akik talán nem is tudnak erről a dologról. Mikor állami gondozásba adták a párod, lemondtak róla, és nem akartak többé tudni róla. Jól gondold meg, mit zavarsz fel..

2010. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Anyaotthon"

Nem tudom, hogy mennyire ismeros ez Neked. Dolgoztam a Vas u-i korhazban annak idejen, es ott voltak lanyok, Akik teherbe estek es eljottek Bp-re megszulni a gyermeket, majd vissza utaztak a videki lakhelyre, mivel nem vallaltak a szegyent, hogy a lanyuk szulni fog, Ferj nelkul.

Nem szabad olyan szuloket keresgelni, Akik lemondtak a gyermekukrol, mivel valami olyasmi tortenhetett, ami erre a lepesre kenyszerithette Oket.

ne nyomoz, mert nem tudod, hogyan fogadnanak ott. A nevelo szuloket kell elfogadni, Akik felneveltek a parodat pl.

2010. dec. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!