Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Vlki ismeri Kiss Alpárt...

Vlki ismeri Kiss Alpárt Székelykereszturról (Románia)? Pár kérdést tennék fel vele kapcsolatban, és némi elérhetőséget szeretnék megutdni.

Figyelt kérdés
Hajdúszoboszlón találkoztunk egy este, ahol bemutatkozott, és beszélgettünk, de sajnos egyikünk sem adott magáról semmi elérhetőséget. Aki ismeri, kérem szóljon, aki nem az meg ne itt bunkóskodjon.
2010. dec. 30. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos egyiksem ő az. Én is kerestem facebook-on de nem találtam. Hanem nem folyamodtam volna ide.
2010. dec. 30. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt tudom ajanlani,hogy keresd meg iwiw-en.Habar a varos kozeleben lakom,nem ismerem szemelyesen az illetot.
2010. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De ott megkaptam, de semmi használható adat nincs róla és az utolsó bejeletnkezés is 2007 közepén volt.
2010. dec. 30. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
hat nem igerek semmit,de megprobalok szerezni vmi elerhetoseget
2010. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves az illető? Valami konkrétumot tudsz mondani róla? Keresztúri vagyok,de a név kevés..
2012. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!