Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki tud Szolnok megyében jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud Szolnok megyében jó zenekart falusi lagziba? Elérhetőséget is kérnék, ha tudtok, vagy nevet, honlapcímet.

Figyelt kérdés
Köszi előre is! Ja és hogy mennyiért vállalják. :)
2009. jún. 10. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem van egy jó pár zenész ismerőseim csak mikor lesz a nagy nap megaztán van videósod és vőfélyed?Ebben is tudok segíteni !Csak írd meg hol és mikor lesz talán árakat is tudok mondani
2009. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak jövő nyár végén lesz, de már nézelődöm. Nincs még videós, de én nem is igen akarok, de a család igen. Vőfély az már van, azaz a helyi lesz, aki szerintem nagyon jó. Szolnoktól délre 45 km-re egy kis faluban lesz a lagzi. Köszi a segítséget előre is.
2009. jún. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!