Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek? Hogy vágjak vissza?

Doddie kérdése:

Mit tegyek? Hogy vágjak vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, hogy a kérdésem nem ebbe a kategoriába tartozik, bocsánat, de kérlek titket, válaszoljatok, segítsetek nekem.


Van egy lány, Zs-nek nevezük most. És van egy fiú M-ne neezzük most.


A történet az hogy én M-nek azaz a volt barátomnak sokmindent elmondtam Zs-ről,(álítolagos barátnőm,kb.holnapig) például olyanokat hogy ki fog majd közösíteni, meg hogy amúgy utálom őt megmidnen rosszat, megkértem M-et hogy ne monja el Zs-nek. De erre másnap Zs mivel kezdi a csetelést? Mért mondasz olyanokat M-nek hogy én rosszul bánok veled, meghogy kifoglak közösíteni, emg miden rosszat? Mért nem a szemembe mondtad...? stb.. De amúgy Zs nagyon gonosz, utálom őt, és nem sajnálom annyira hogy M elmondta ezeket neki, mer tmegérdemelete, nagyon kis kígyó lány, szörnyen gonosz természte van. Csakhog most arra számíthatok hogy ki leszek közösítve holnapra a "csapatból". Igen, ottvan még más is, csakhogy az a lány aki nagyon kedves és akivel barátkznék a kiközösítésem után, azt a lányt Zs direkt elfogja tőlem venni, hogy nkem ne legye senki barátnőm.

A kérdésem az lenne, hogy ha holnap veszekedés lesz, meg minden akkorhogy vágjak vissza Zs-nek, milyen szavakkal, vagy mit tegyek?? Elég gyenge vagyok lelkileg, és ezt tuda is Zs, ezért minennel megfog bántani, barátaimat elfoja venn. Szóval mit tegye holnap?

Kérlek segítsetek, és bocsánat a hosszu magyarázatért!


2011. jan. 2. 13:51
 1/10 anonim válasza:

fiú vagy vagy lány?

és amúgy kit érdekel ha elveszi a barátaidat? azzal a kedves lánnyal akkor is beszélgethetsz, jogod van ahhoz hoy ezt tedd amit szeretnél, de amúgy nem szép dolog kibeszélni valaki mást, tényleg meg kellett volna mondanod inkább annak a pics@'nak a szemébe hogy mekkora szemét...

2011. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hanyagolhatná mindenki az ilyen M és ZS típusú szövegeket.

Nincs annyi eszed, hogy kitalálj valami fiktív nevet? Sanyi, Misi, Zsófi akármi és akkor olvashatóbb lesz a szöveg.

2011. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De Zs nem olyan. Ha látja hogy odamegyek a kedves lányhoz el nyaggatja, hacsak a lány (B) nem mondja meg neki hogy velem is szeretne lenni. Azért nem, mert félek egyszerűen a lánytól, megha esetleg lett volna merszem a szemébe mondani akkor az lesz a baja, ameg másnak monom akkor az a baj... úgyhogy... szörnyen utálom a csajt. De akkor is holnap mit csináljak? Tutira ki fog készíteni.
2011. jan. 2. 14:12
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, hanyagolni fogom, de mivel egy csomoan igy irták, most... De ha nevet találok ki akkor meg magamat zavarom össze, hameg az igazi nevüket írom le, azt meg nem akarom mert..mertnem.
2011. jan. 2. 14:13
 5/10 anonim válasza:

félsz tőle?

menj, szerezz 1 acél betétes bakancsot, vegyél fel goth cuccokat és ha hozzád szól akkor mond meg neki hogy ha még egyszer hozzám szólsz akkor megnyúzlak..:D

2011. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
xxD nem, mert behívja az apját megint... Járok karatéra, nem a verekedés terén félek tőle :D :S ááá nem megyek holnap suliba.
2011. jan. 2. 14:19
 7/10 anonim válasza:
100%
DE NEM FÉLHETSZ TŐLE! AZ ÉLETBEN SOKKAL IJESZTŐBB ÉS ROSSZABB DOLGOK IS VANNAK! HA MÁR EGY ILYEN PITI PROBLÉMA ELŐL ELMENEKÜLSZ AKKOR MI LESZ KÉSŐBB?! Most ki kell állnod magadért! Hidd el hogy belül ő még sebezhetőbb mint te! A gonoszkodással csak a félelmeit palástolja!
2011. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utoldó vlaszoló, köszönöm, szerintem igazad van. Lehet hogy Ő gyengébb lelkleg mint én.? De akkor is félek, midnig is ilyen gyenge lelki ember voltam, ez a lány nagyon nagyon sokszor megbántott, fájdalmat okozott nekem, és holnap is azt fogja.
2011. jan. 2. 14:44
 9/10 anonim válasza:

én vagyok az utolsó az az előtti és az 1. válaszoló is...xD

mért félsz tőle? mert elveheti azt amid van? egyszerűen megkéne győznőd arról magadat hogy nincs mitől félned vele kapcsolatban? ha egyszer jársz karatéra akkor szerintem a fizikai kapcsolattól nem szabad félned, a szavakat megnem kell komolyan venned, azok csak szavak, kifejező eszközök, el kell fogadni hogy ilyen hülyék is vannak és nem kell törődni a véleményével, azoknak le kell sz@rniuk a véleményüket akiket nem bírsz, csak azokkal foglalkozz akik szebbé teszik az életedet, ha meg oda mész a kedves lányhoz beszélgetni, ha a csaj meg jönne hogy lenyúlja akkor határozottan mond a szemébe, hogy "Bocs, most mi épp beszélgetünk, és nem telefon hogy bele szólj!"

2011. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, rendben, megprobálom. Köszi a válaszodat!
2011. jan. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!