Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vágjak neki vissza, hogy...

Hogy vágjak neki vissza, hogy leálljon a piszkálással?

Figyelt kérdés
Bátyám(23) folyton piszkál, veri a vállamat ököllel, rám ront amikor a szobámban vagyok és be van csukva az ajtó. Ha elmegyek mellette nekem jön, rálép a lábamra stb. Nagyon elegem van belőle, szeretném ha leszállna rólam. :\'(
2009. aug. 1. 17:15
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
13L
2009. aug. 1. 17:21
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
23 évesen ilyen? És mit szólnak ehhez a szüleitek? Tudják, hogy ilyen vagy a hátuk mögött csinálja? A szülőket nem ártana bevonni ebbe és kideríteni az okát, mert 23 évesen ez nem normális viselkedés.
2009. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Vigyázz vele, mert nagyon valószínű, hogy idegbeteg, ha ilyeneket csinál!
2009. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Persze anya tudja hogy ezt csinálja... de már megszokta :s

hiába szól ránk úgyis én kapok -.-


de én arra lennék kíváncsi hogy én mit tudnék vele csinálni??

2009. aug. 1. 17:32
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Szólj a szüleidnek, nem normális a bátyád. Ha a szüleid nem állnak ki melletted, akkor kérd meg egy barátnőd szüleit, hogy menjenek el Veled a családsegitő szolgálathoz.
2009. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Szégyelje magát anyád. Te mit tudnál csinálni, hiszen visszaütni sem tudod, mert a bátyád van erőfölényben. Mivel iskolaszünet van nem tudod az osztályfőnököd segítségét kérni, viszont az is jó megoldás, ha a gyerekorvos, vagy a védőnő segítségét kéred. Ő majd intézkedik tovább.
2009. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%

szio

derits ki rola valami titkot, vagy kutakodj az o dolgai kozott, d e ugy h senkinek ne aruld el, es ha talalsz valami "erdekesseget" akkor zsarold azzal, h ha nem szokik le a piszkalgatasrol akkor ki fog derulni a titka..

__igaz , ez nem a legszebb dolog,beismerem, de ha o ugy akkor te igy'


majd irj h talaltale valamit, vagy h mi lett.. ;)

2009. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
rakj valami hello kittys vírust a gépére XD
2009. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de az sem normális, hogy a szüleid ezt eltűrik és a 13 éveset tartják felelősnek egy 23 évessel szemben. Apukád is természetesnek veszi ezt?
2009. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Úristen!!!! szerintem idegbeteg.....
2009. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!