Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Édesanyám testvére régen...

Édesanyám testvére régen eltűnt. Hol lehetne utánanézni, hogy hol tartózkodik és egyáltalán él e még?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát például bekellett volna jelenteni a rendőrségen,három nap után.
2011. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jah :D amúgy a legegyszerűbb iwiw, myvip, facebook ha itt nincs meg akkor jöhetnek a hivatalos szervek
2011. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
LOL most már minek utánanézni? Ha eddig nem érdekelt akkor már felesleges.
2011. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
LOL, azért, mert, ha örökség várható például, lehet, hogy megjelenik...
2011. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lakónyilvántartásban ki lehet kerestetni, hogy hol lakik.
2011. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Kedves 10.09-es! Fogalmad nincs a körülményekről és ezért ilyenek minek fáradoznak,hogy írnak??? Még egy kérdés: milyen hivatalos szervnél lehet érdeklődni? Valószínű amúgy, hogy már elhunyt az illető és hogy hol van eltemetve azt hol tudnánk megkérdezni?
2011. jan. 9. 10:46
 7/11 anonim ***** válasza:
A vörös kereszt foglalkozik ilyesmivel, ha jól tudom. Meg a csellengők műsorban szoktak lenni ilyenek is a sok tini mellett.
2011. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Vöröskereszt. Nekem is az találta meg évekkel ezelőtt az Új-Zélandon élő unakatesómat. 3 éves korában az apja külföldre vitte, és nem hozta vissza. Az anyja nagyon sokáig kerestette, de semmi hír. Végül a Vöröskereszt találta meg. Most 36-38 éves 2 gyerekes anyuka. Én nem ismertem személyesen mert abban az évben születtem, mikor eltűnt.. Azóta mindenkije meghalt itthon.....Szóval csak én maradtam Neki ismeretlenül.
2011. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Üdv

1. önkormányzat,nyilvántartás.( látod él-e )adatkérés címén ,8 nap átfutási idő,stb

2 ha van címed tudakozó -cím , személyes felkeresés

3. ha ezek nem vezetnek eredményre :Rendőrség bejelentés eltűnésről. Tart.helyre keresik majd és ha él , de nem akarja megadni a tarthelyét akkor így jártál. A rendőrség csak akkor zárhatja le az eljárást ,ha megvan valamilyen módon. Ha neked később kell az illető tarthelye ,de neked nem adta meg , akkor a hiv. eljárást folytató (ügyvéd, hatóság stb) megkérheti majd.

2011. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bizzál meg egy magánnyomozót az segit de nem lehet reklámozni mert az elöbb reklámoztam magam amit nem lehet ugyhogy bizz meg egy magánnyomozót az segit.
2011. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!