Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Adjatok ötletet légyszi, mit...

Adjatok ötletet légyszi, mit ajándékozhatnék apámnak 70. születésnapra? Falusi egyszerű ember, nem érdeklik a modern dolgok. Valami programot, kirándulást?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kirándulás jó ötlet. Valami közös program:) legyen meglepetés
2011. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Tortát, és sétáltasd meg a határban!
2011. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg együtt családilag egy hétvégi fedet termárfürdőzés? :)

Vagy ha ismersz pár nagyonrégi ismerősét akkor azokkal egy beszélgetős, evős délután?

Ha sok időd van összeállíthatnál archivumokból lemásolt anyagokból egy "ezek történtek gyerekkorodban" füzetecskét. Képek pl focicsapatról, a helységből ahol felnőtt, akkori nagy események.

De ha nehezen olvas akkor kazettára is simán felvehetnél régi rádiókabarékat, azokkal a színészekkel akiket szeret.

2011. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az idős embereknek a tárgyi dolgok nem annyira számítanak, inkább az emberek és a gesztusok. A családi ebéd nagyon jó ötlet, esetleg lehetne az ő házában/ lakásában, ha elég nagy hozzá. Persze az előkészületekkel nem őt kéne terhelni. De az is lehet, hogy magatokhoz elviszed "csak" ebédelni, és ott meglepetésként fogadják azok az emberek, akik közel állnak hozzá. És utána persze lenne ebéd is, vagy vmi hasonló.

Emellé valami apróságot persze még vehetsz, de inkább olyat, ami praktikus pl. nadrágtartó, zokni, pulóver, új szemüvegtok, textilzsebkendő (az én nagyszüleim azt használnak, csak azért írtam) vagy tényleg bármi, amire lehet, h nincs épp szüksége, de kopó-fogyóeszköz, és mindig jól jön.

2011. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy ilyet, ha értékeli az ilyesmit: [link]
2011. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, apropó második, ezek szerint te kiviszed anyádat egy szelet torta után a város szélére? azért mert valaki falusi már nem is lehet értékes, csak bunkó, és nem érdemel mást,mindegy hagyjuk, a többieknek nagyon köszi, a dolgom sajnos nehezíti az, hogy három gyerekem van, köztük egy 17 hónapos, így még nehezebb lenne programot szervezni, a családból csak én vagyok, hozzám fogom hívni, mert ez a legegyszerűbb és valószínűleg ebéd torta, és esetleg a közelbe egy kis csavargás lesz. Nővéremék külföldön élnek, apu most megy ki jövőhónapban, ott egy csomó dolgot megél majd amit eddig csak álmodhatott, eleve a repülés, óceán, stb, ezt én nem is tudnám űberelni sem...szóval nehéz, azért kértem segítséget, és mégegyszer köszi.
2011. jan. 19. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!