Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért csinálja ezt apám?

Miért csinálja ezt apám?

Figyelt kérdés

A baj ott van hogy nem nagyon akar elengedni péntekenként egy jó ideje pedig soha nem késtem a megbeszélt időpontra hazaértem,életembe egyszer jöttem haza részegen azóta se,mindig elmondom hova megyek kikkel,mégis ha szóba kerül hogy elszeretnék menni csak egy kisebb vita után sikerül elmennem akkor se hosszú időre.Gondolkodtam már rajta miért csinálhatja de szerintem semmi oka jó tanuló vagyok,magatartási problémáim sincsenek amire megkérnek megcsinálom.

Anyám elengedne de ha Apám nem-et mond ő nem mond mást de tudom hogy szivesebben elengedne de faterom visszahúzza.Próbáltam már faterommal megbeszélni de semmi,mutterom szerint attól fél hogy drogozok ezt is többször felhoztam neki hogy vigyen el egy vérvizsgálatra ha nem hiszi el nem drogozok de nem akart.

Mit kéne kezdenem?


2011. márc. 3. 21:34
 1/10 A kérdező kommentje:
16/F
2011. márc. 3. 21:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont a faterod nem enged el? Általában ez fordítva van. Annál jobbat nem tudok, mint hogy elmész az engedélye nélkül, de normálisan érsz haza.
2011. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy mit kéne kezdened? Amit akarsz, és nem azt, amit apád akar.

Sz*rj a véleményére!

2011. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pedig a fiúkat jobban el szokták engedni mint a lányokat.

Mondjuk az sem utolsó szempont, hogy merre laksz.

Kisváros?Falu? nagyváros?

Mennyire biztonságos hely?

A barátaidat ismeri?

Szerintem semmi baj nincs veled, értelmes srácnak tűnsz. Az, hogy egyszer berúgtál, meg Istenem.Minden kamasz átesik rajta előbb,vagy utóbb.Ettől nem vagy rossz.

A barátaid szüleit ismeri apud?

Arra is gondoltam,hogy ha ismeri mondjuk az egyik barátod apját, apud,meg az ő apja söröznének, aztán megismerné, hogy rendes arcokkal lógsz, lehet így jobban megengedné.Nincs idősebb tesód, vagy barátod? Akiben megbízik apud?

2011. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem,nem örülnék neki;)

Bírom faterom és sok téren jó fej de ilyen téren egy szar...

1 éve még elengedett bármikor hajnalig és mindig tudta hogy ittam nem szólt semmit...közben buktam újraismétlem a 9dik évfolyamot és szeptember környékén meg is értettem hogy miért ilyen de aztán ahogy javítottam hittem hogy majd megváltozik a helyzet,aztán abba reménykedtem majd félévi bizonyitványal változik a helyzet 3.5 lettem és még most se változott SEMMIT,sőt még leis szidott hogy lehetett volna jobbak a jegyeim...lassan már nem tudok mit kezdeni magammal.Ha az lenne rossz tanuló vagyok magatartási problémáim vannak suliba illetve itthon meg szarnák rá(juk) illetve soha nem érnék haza időbe és akkor is matt részegen megérteném de így nem tudom felfogni...

Nem tudom mit bizonyitsak már neki,bizonyitottam tanulás,magatartás,bulizás terén is,sőt hogy bebizonyitsam tényleg tanulok minden este önszántamból felmondom neki a tanulnivaló anyagot pedig már nem vagyok dedós....

2011. márc. 3. 21:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Ismeri az összes barátomat akivel menni szoktam sokaknak a szüleit is de ígyse...ha elis engednek 11kor már otthon ülök pedig csak egy 10percre tőlünk lévő kocsmába mennék beszélgetni meg csocsozni,házibulikba előbb elenged engedett már el messzebb faluba lévő házibuliba is egész éjszakára és akkoris másnap reggel 8kor már itthon ültem...
2011. márc. 3. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy már buktál. Akkor tök egyértelmű, hogy miért nem enged el, nem akarja, hogy megint megbukj.
2011. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De már bizonyított....Miért bukna meg?
2011. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy félévi nem mond sokat, két-három rossz doga és máris lehet bukásra állni.
2011. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ekeke ***** válasza:

Kérlek, bízz benne. Áldani fogod 10 év múlva. És igen, valóban jó fej, próbáld csak ki: beszélgess vele.


Jogilag meg 16 vagy, azaz 18 éves korodig úgy táncolsz, ahogy ő fütyül. És mikor elmehettél, megbuktál. That's life!

2011. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!