Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért akarja azt az apám,...

Miért akarja azt az apám, hogy egyedül legyek?

Figyelt kérdés
Majdnem 20 éves lány vagyok. Valamelyik nap nálunk járt a mamám, és mondta, hogy a stafírungjaim száma kibővült egy porszívóval is (évek óta gyűjtöget mindent nekem, hogy legyen, majd mikor férjhez megyek :)), és hogy már mennyi mindenem van, szóljak ha egy megfelelő legényt is találtam. Erre apa azt mondta, hogy "Ne legyen neki senkije se." Nekem ez persze nagyon rosszul esett, és mamám mondta erre, hogy de hát most már nem soká a saját lábára kell állnia, meg önálló életet kezdenie, az volt a válasz, hogy "Azt lehet egyedül is." Eddig egyetlen komolyabb kapcsolatom volt, annak is vége már egy éve, de előtte is és azóta is apám folyamatosan hangoztatja, hogy én ne menjek férjhez. Nem tudom, ez neki miért lenne jó? A válása után ő is új életet kezdett, barátnője van, és én soha nem szóltam meg a szerelmét vagy bármi ilyesmi. Azt viszont mindig tervezgeti, hogy majd az unokái mindig nála lesznek, de fogalmam sincs, ezt férfi nélkül, hogy gondolta, és pláne azt nem tudom, hogy miért. Szerintetek?
2011. júl. 1. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem kérdezed meg őt erről?
2011. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az ő házassága elromlott,lehet ugy gondolja,hogy egyik se működik.Félt téged,hogy ne te is azt éld át amit ő.Ha az unokákrol beszél,valószinüleg nem gondolja komolyat,vagyis végig se gondolja mit mond,csak kijön belölle az első szó amit a házasságrol hall.Majd ha lessz barátod vagy vőlegényed,akkor figyeld,hogy milyen lessz apukád.
2011. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Félt téged/nem tudja elfogadni hogy az ő kicsi lánya felnőtt, és neki is lesz férje, gyereke... Majd rájön hogy ne maradhatsz örökre kislány.:)
2011. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak félt téged. Még a kicsi lánya vagy, és szeretné ha az is maradnál egy darabig. De majd idővel elfogadja, hogy felnőttél, és jogod van férjet találni magadnak. Legalábbis én igy gondolom.
2011. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A saját rossz élménye miatt félt téged, de amúgy örülne, ha találnál valakit, és persze az unokáknak is. Néha ezt szeretné inkább, néha azt. Majd ha lesz barátod/vőlegényed, látni fogja, hogy szeret és megbecsül, akkor valamennyire megnyugszik. De mint apa, kötelessége félteni a lányát (persze csak bizonyos keretek között).
2011. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valószínűleg a saját rossz kapcsolata miatt félt téged is. Vagy épp sokkal könnyebb neki, hogy te is ott vagy, meg a párja is. Szóval beszéld meg vele, hogy attól még, hogy esetleg egy idő után el fogsz költözni nem jelenti azt, hogy el fogod hanyagolni. Csak azért neked is szükséged van a magán életre, és egy társra.


Minden jót!


18L

2011. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor udvarolni jártam a jelenlegi apósomékhoz, csak 1 év után volt hajlandó egyáltalán köszönni(pedig művelt ember). Aztán látta, hogy céltudatos vagyok, domináns és nem volt mit tennie. 10 év után azt mondhatom teljesen összehaverkodtunk és ad a véleményemre. Nincs ezzel semmi gond, a lányos apák ilyenek.
2011. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Utolso,

Mennyire lehet "muvelt" egy felnott ember, aki odaenged jarni Teged, de egy evig nem koszon. (Te koszontel mendig?)

2011. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"FromOz válasza:


Utolso,

Mennyire lehet "muvelt" egy felnott ember, aki odaenged jarni Teged, de egy evig nem koszon. (Te koszontel mendig?)

"


Persze, hogy köszöntem:)

Műszaki diplomás, de hihetetlen jószívű ember.

2011. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
52%
Ő nem azt akarja hogy ne legyen senkid hanem azt hogy ne házasodj meg.
2011. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!