Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Anyu elakar küldeni itthonról, hogy költözzek apuhoz, ha nem élek keresztény életet. Megtudta, hogy a barátommal lefeküdtem és ez miatt tört ki ez az egész. Utálok már hazajönni mert csak bunkó állandóan és nem tudok vele egyezséget kötni, mert önfejű és amit ő akar az kell, hogy legyen. Mert, hogy én nem ezt a nevelést kaptam és azt mondta, h megkeseríti a kapcsolatomat.
2011. márc. 9. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

ööö


Hát ha dolgozol és magad keresed a pénzed addig azt csinálsz mit akarsz.


De ha anyud tart el akkor bizony szót kell neki fogadni

2011. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Először hiányozni fog, de lehet hogy később belátod, milyen jó volt elköltözni, új életet kezdeni.
2011. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén szólva, én magamtól lépnék le.
2011. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Minid elfelejtem hogy kötelessége a szülőnek van, a gyereknek meg csak joga
2011. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, lassan 18. barátomék befogadnának meg nagybátyámnál laknék felváltva. apu meg mondta, h fizeti a költségeimet.
2011. márc. 9. 16:56
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy, hogy ezen ennyire kiakadt? Egy igazi keresztény tudja mi a szeretet és a megbocsátás, az elfogadás, még akkor is, ha valaki nem úgy él, ahogy az neki tetszik. Erre nem nevelték őt?
2011. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
akinek nem esett volna le a szüleim elváltak csk jövőre érettségizek és a sulit nem akarom itt hagyni apum meg Balatonfüreden lakik
2011. márc. 9. 16:58
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Én elköltöznék otthonról, őszintén szólva szerintem szánalmas, hogy anyád a keresztény élet jegyében, ricsajozik, mert lefekszel a barátoddal.
2011. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi itt a kérdés?

Akkor lesz gáz, ha a barátoddal szakítotok, és nem lesz hová menned.

Azért kérdezz rá apádnál, hogy ilyen esetben befogad, vagy irány az utca? Jó időben tájékozódni.

Ez nem azt jelenti, hogy jövő héten szét is mentek, legyetek sokáig boldogok!

De jó előre tudni, hogy később ne azért maradj a barátoddal, mert félsz, hogy nem lesz hová menni, és hagyd magad kihasználni.

2011. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!