Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Röviden, tömören a helyzet a következő. 22 éves vagyok, mégis szíven üt a dolog. Anyu megcsalja az apámat, nem is akárhogy. Hazaviszi, míg apu dolgozik. Hiába szólok anyura, velem beszéli meg, hogy az újjal milyen jó stb... Állítólag apu felakasztaná magát, ha megtudná, vagy elzüllene de anyu boldogtalan mellette. Mi a teendő szerintetek?
2011. márc. 14. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
ne szólj bele, hogy tudnál elszámolni a lelkiismereteddel, ha elmondod apudnak, ő meg utána végzetes dolgot követ el..?
2011. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hippolita ***** válasza:
100%

Ne szól szerintem se, az gáz lenne. Mondd el édesanyádnak, hogy nagy fájdalmat okoz ezzel neked is, mert ilyen a példa van előtted. Az eskü arra szólt, hogy jóban és rosszban.

Minden ilyen megmozdulása az embernek az önzéséből fakad. Mert nem a mások boldogsága érdekli, csak a saját élvezetével van elfoglalva. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Beszélj erről minél többet anyukáddal, lássa meg, hogy nem csak apukádat teszi tönkre.

2011. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Sehogy, de ez így sem jó:( Fogalmam sincs, mit kéne tennem. El sem hiszed, mennyire idegesít a helyzet, hogy apu mögött ezt csinálják! Aztán elmegy az új faszi, rá negyedórára éjszaka, hulla fáradtan haza megy apa.
2011. márc. 14. 21:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is így látom, most nem én vagyok itt a lényeg, nem is vagyok egy 10 éves kislány, de rohadt sz*r látni, hogy ez a helyzet velük. Anyuval akárhányszor próbálok erről beszélni, csak is veszekedés lesz a vége. Én vagyok a rossz, hogy merek közbe szólni, mert ő most igen is Boldog lesz. Teljesen olyan, mint ha elment volna az esze... Aztán csak szerelmes...
2011. márc. 14. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt pár évvel korábban írnád, megállna bennem az ütő. Nagyon ismerős a szitu.

Így utólag csak annyit mondanék, hogy nem hülyeség párkapcsolati terapeutához menni. Persze rá kellene a szüleidet venni, ami nem egyszerű. Így nyilvánosan csak ennyit...

2011. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És ha apa minden gondját baját anyura zúdítja, és mindenen idegeskedik? El lehet-e ítélni anyut azért, hogy boldog akar lenni. Egyetlen bajom az, hogy apa háta mögött csinálja, de nagyon durván.. Hogy hazaviszi a közös otthonukba.

Utolsó hozzászólónak: És nálatok mi volt, hogy volt? Mi lett a vége? Az a baj, hogy apa 45 éves korára hihetetlen, milyen megkeseredett lett, sajnos le kell, hogy írjam, nem találok más szót rá.:( Nem menne el ilyen szakemberhez, a válásról se akar hallani.

2011. márc. 14. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát veszekedés ide vagy oda, én biztosan cirkuszt csinálnék. Veled beszéli meg? Hát velem ilyet nem beszélne meg az fix, mert nem hallgatnám meg. Az meg hogy boldog. Kinek mi a boldogság, én nem lennék boldog, ha valakit átvernék.
2011. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En is voltam hasonlo helyzetben. Azert mondom,hogy hasonlo,mert anyam nem osztotta meg velem.En voltam eleg okos ahoz,hogy utana ,,nyomozzak`` a dolognak. 13 eves kislany voltam csak. Meg is vegig kellett hallgatnom ahogy ejjelente anyam ezes-mazasan telefonalgat vmilyen pasival, amikor a taskajaba szerelmes levelet talaltam..stb

Veled ellentetbe en bator voltam es szoltam apamnak. Pedig emlekszek egyszer ultunk a kocsiba apam kiszaladt a boltba es anyammal maradtam aki megfenyegetett,hogy ha nem fogom be a szamat elfogja hagyni apamat miattam.

Apam SOHA nem hallgatott ram. Probaltam felnyitni a szemet de anyam kidumalta magat mindig. Most mar felnott no vagyok es megeltem azt,hogy apam bocsanatot kert tolem,hogy nem hallgatott ram.

Amit tehetsz mond meg anyadnak batran hiszen felnott nagy lany vagy,hogy eleged van ebbol az egeszbol es ha annyira boldogtalan valjon el. Ha nem akkor szepen elmondasz apadnak mindent.

Ha anyad mondta,hogy felakasztana magat apukad ne higyjel neki. Csak igy akarja elerni,hogy csondbe maradj.

Allj a sarkadra es tessek csinalni vmit. Forditsd at a helyzetet gondolj bele ha te lennel apukad helyedbe. Te nem szeretned tudni,hogy mi folyik a hatad mogott?!

2011. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az lemaradt.Anyukad egy onzo , gusztustalan no. Az ilyen ember megerdemli a boldogsagot?!
2011. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!