Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Húsvéti levél keresztapám...

Húsvéti levél keresztapám részére?

Figyelt kérdés

ez egy nem átlagos levél lenne mivel őt már több éve nem láttam és nem is ír nem is foglalkozik velünk amióta elvette a barátnőjét , pedig azelőtt mindig idejárt ebédelni számítógépezni stb. és születésnapot midnent elfelejt mostanában kezdetekben pedig egy egy sms-t elszórt dehát mi az egy gyereknek..

szval valami hasonlóra gondoltam:

Szia xy!

Először is kellemes húsvéti ünnepeket kívánok,annak ellenére, hogy te nem különösebben foglalkozol velem.Egyszer pedig úgyis rájösz,hogy sokat vesztesz ezzel,nekem is sok dolgom van mégis jut idő mindenre ezt a kifogásod nem is érdekel.

más ütős nem jutott eszembe ezért is kérnék segítséget ha lehetséges!

amúgy a evél megérkezésével nincs probléma tehét nem késői mivel egyik ismerősömmel juttatnám el hozzá


2011. ápr. 25. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel mit szeretnél elérni?
2011. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy mérges legyen és hogy eljusson az agyáig hogy a családja fontosabb mint egy nő aki már a 3. házasságában van 2 gyerekkel
2011. ápr. 25. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig ezzel legjobb esetben is azt éred el, hogy már tudja maga előtt igazolni, hogy miért nem látogat benneteket.

Pont ellenkező hatást érnél el egy ilyen támadó levéllel, mint amilyet szeretnél.

2011. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem volna normálisabb úgy írni, hogy: Kedves keresztapám, szeretném, ha nem szakadna meg köztünk a kapcsolat, én hiányollak az életemből, és szeretném, ha kapcsolatunk olyan lehetne mint régen. Keresztfiad Jenő.


A húsvéttal nincs amiért összekapcsold, s a feleségre nincs amiért rákend, mert nem biztos, hogy ő a hibás, ebben hibások max te s keresztapád lehettek, kettőn áll a vásár, ha ő nem keresett akkor kereshetted volna te is a társaságát.

2011. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

pont ezaz hogy én voltam nálluk többször is

a másik probléma pedig hogy egyszer nagy sajnálatomra be is jutottam hozzájuk és a saját szájával mondta hogy azért nem jön el hozzánk mert a feleségének nem tetszik a mi családi körülményünk... szval itt a levélben segítsetek már légyszives

2011. ápr. 25. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem, ha a keresztgyermekem ilyen levelet írna, mint amire te készülsz nem hiszem, hogy többször látogatnám, inkább kevesebbszer.

Nincs jogod a feleségét, családját kritizálni. Ha neki megfelel, hogy a felesége többször volt házas, több apától több gyereke van, akkor neked ebbe beleszólásod nincs, mert nem te élsz vele, nem neked szerelte a nőt.

Normális dolog, hogy lecsökkent a vizitek száma, keresztapádnak a felesége, gyerekei fontosak, ez is normális, te is biztos fontos vagy neki, de valahol logikus, hogy nem jár el annyit mint azelőtt.

Szép szóval többet el lehet érni, mint áslálódással, szemétkedéssel, úgyhogy ne írj szemétkedő levelet neki.

2011. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy nem küldted el....! :S Nem ez a megoldás, ezzel a levéllel ÖRÖKRE elvágnád magad nála, mert meg is utálna, nemcsak "elfelejtene"(bocsi)

Erre ő is támadva reagálna és annak nem lenne jó vége.

Nekem is zűrös a kapcsolatom az egyik családtagommal, tudom, mit érzel, de ne tedd!

2011. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!