Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Völgyesi Gabi, a Unique...

Völgyesi Gabi, a Unique zenekar énekesnője és Dr. Völgyesi Levente, az ELTE Állam- és Jogtudományi Karának egyetemi adjunktusa valóban testvérek?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy mindketten Budapesten születtek, és nemcsak Levente, hanem Gabi is az ELTE-n végzett jogászként.
2011. ápr. 30. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Tudta-e?

1992-ben a Tini Sztár Kerestetik-ben tünt fel először a színpadon nagy közönség előtt. A szereplés nem jelentett gondot számára, hiszen a Vidám Színpadon és a Tini Showban is szerepelt már akkor.

1997-ben ismerkedett meg Ádámmal és Zsolttal, akik pont egy ilyen lányt kerestek akkor induló zenekarukba.

Később Ádámmal a magánéletben is egy párt alkotnak és a mai napig együtt is élnek. Érdekesség hogy Gabi először Zsoltnak tetszett, de a lánynak már akkor is Ádámhoz húzott a szíve...

Két testvére van, akik szintén a zenei pályát választották.

Gabi 2006-ban jogász diplomát szerzett az Eötvös Loránd Tudomány Egyetem, Állam- és Jogtudományi Kar Jogász szakán.

2011. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Tehát nem...
2011. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, azért is kérdeztem, milyen meglepő ugye....? Nekem valaki nagyon biztosan állította, és elhittem, nem is nézegettem utána, hogy igaz-e. Ezek szerint rosszul tudta. Kössz a választ!
2011. ápr. 30. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!