Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Számotokra milyen az ideális,...

Számotokra milyen az ideális, tökéletes anya?

Figyelt kérdés
Pár mondatban jellemezzétek légyszi.
2011. jún. 3. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
csinos, okos, megértő.és mindig el tud látni jó tanácsokkal
2011. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
gondoskodó, de mégsem erőlteti rám a saját véleményét, de ha tudja hogy valamit rosszul csinálok, akkor helyretesz. És nem ver meg, hanem szóval fegyelmez. Tekintélye van, de mégis egyben a legjobb barát. helyes életvitelre és önállóságra tanít, hogy majd egyszer én is átadhassam a gyerekeimnek azt a sok jót amit tőle kaptam
2011. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Szivesen játszik és szórakozik.Nem kapja fel mindenen a vizet hanem megértő és elmagyarázza azt,h miért nem jó az amit a gyerek csinál.Okos,kedves,példát mutat...Csupa jó :)
2011. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Olyan mint az én anyám.

-fiatalos

-hatalmas humora van

- életvidám

- laza

- számára az élet egy játék.Minden hülyeségben,kalandban benne van,és mindent ami új neki ki akarja próbálni.

Pl: Nemsokára 39 éves lesz.Úgy döntött,hogy megtanul motorozni,és motorral fogja bejárni Európát.

2 évvel ezelőtt elkezdett túrázni,és imád sátorozni..

- nem szól bele az életünkbe,hagyja,hogy az élet habos oldalát,vagy éppenséggel a rossz oldalát mi magunk ismerjük meg.Ahogy mondja: az ember csakis a saját hibáiból tanul..

- Úgy él ahogy szeretne.Ha éjfélkor kedve támad autókázni akkor autókázunk.Ha kedve támad hajnalban sütögetni akkor elkezd sütni..Imád csavarogni..

Kicsiként is állandóan nagy kalandokban volt részünk..

19/f

2011. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Mivel minden anyànak vannak jó és rossz tulajdonsàgai, igy nagyon nehéz megmondani. Lehet ami nekem tökéletes az màsnak nem az. Az igények nem egyformàk.

Ha az én anyàmat kellene elemeznem, akkor nem mondhatnàm, hogy az én szàmomra ideàlis volt.

Teljesen olyanra vàgytam, amit sajnos nem kaptam meg tõle.

Szàmomra egy ideàlis anya, aki mindent megtesz a csalàdjàért, és még az àldozatokat is felvàllaja. A gyerekeivel mindig türelmes, biztatja õket, dicséretben részesit, és nem tesz különbséget a gyerekei között.

A férjet sem hanyagolja el és meleg fészket biztosit szàmàra és gyerekeinek is ugyanùgy.

A tisztasàg és az erkölcs sugàrozzon belõle.

2011. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

26/N vagyok. Az ideális anya? Először is fontos, hogy legyen elégedett a nőiességével, éljen boldog párkapcsolatban (az apámmal, mondjuk), mert ezek nagyon kihatnak a gyerek boldogságára!


Legyen vidám, laza, mindenről lehessen vele beszélni. Ha kérem, adjon hasznos tanácsokat. Ne akarjon irányítani, ne akarja helyettem élni az életem. Hagyja, hogy elkövessem a saját hibáimat, mert azokból tanulok a legtöbbet. Nem akar megvédeni az élettől.


Örül annak, hogy lánya nemsokára nővé érik (kamaszkorra gondolok most). Természetesen kezeli a szexualitás témáját. Nem avatkozik bele a lánya életébe ezen a téren, de lehessen hozzá fordulni, ha a lány szükségesnek érzi ezt.


Megértő, támogató. Szeretetet ad. Önbizalmat ad. Azt érezteti a gyerekével, hogy értékes ember.

2011. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te amit leirtàl, akàr csak a fiaimat hallanàm.:)
2011. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Olyan nő, akire fel lehet nézni.
2011. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

ó hát persze... ne szóljon bele semmibe de legyen segítőkész és megértő..


Legyen példamutató, normális párkapcsolatban éljen a férjével. Ne legyen kicsapongó, és érzelmileg 110% stabil, akire akkor is lehet támaszkodni ha már a halálos ágyán fekszik...

Igenis erélyes és ellentmondásokat nem tűrő legyen, ha azonban be üt ménkű, tok mind1 ki hibájából, a konklúziót gyermekei elé állítva segítsen...Ne féljen néha napján lekeverni 1 taslit. Mozogjon otthonosan a háztartásban és ne saját képére nevelje a gyereket hanem, az élet igazságara... Szóval inkább ő adjon 1 pofont mint az élet...

2011. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ember, aki elfogadja, ha a gyereke felnőtt, nem akarja terelgetni, nem akarja irányítani, nem szól bele az életébe, ha tanácsra van szükség, akkor tanácsot ad, ha támogatásra (lelki) akkor támogat.

És mindemellett egy okos ember, aki felelősséggel és szeretettel szülte meg a gyerekét,nem csak úgy.Ha elválik, akkor maradjon a gyereke az első,ne érezze magát 20évesnek 40 évesen és ne pasizzon úgy, mint egy kamasz lány, akit kamaszként jó eséllyel kiröhögnek, 40 évesként még inkább.

2011. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!