Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi hiányzik a legjobban?

Mi hiányzik a legjobban?

Figyelt kérdés
Ha egy tönkrement kapcsolatban élsz és nincs rá lehetőséged,hogy lépj(gyerek,anyagiak,adóság)mi az ami a legjobban hiányzik,hiányozna?Szex?Vagy a gyöngédség?Összebújás?Netán a beszélgetések?
2011. jún. 9. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az érzés hogy élni érdemes..F/24
2011. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
összebújás, a jó beszélgetések és az hogy tudom hogy van olyan ember mellettem akire mindig számíthatok.
2011. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Beszélgetések amik régen voltak, összebújás.
2011. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy már nincs értelme az életemnek...a beszélgetések hiányoznának és az az érzés, hogy van mellettem valaki...
2011. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mellettem még itt van de már még sincs.A szeretet a szeméből a bújás és a szex.Ezek nagyon hiányoznak.:(
2011. jún. 9. 19:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan sajnállak benneteket! De a legtöbb ember ki tudna lépni egy kapcsolatból, mégsem teszi, mert jobb kifogásokat keresni. (vannak kivételek) Egy kapcsolat akkor jó, ha meg van benne mindaz, amit leírtál! Ha csak egyik hiányzik, már el van veszve a dolog. A kihűlt kapcsolatot (még ha fáj is, és van rá lehetőség) el kell engedni, és felmelegedni valaki mással!

20/L

2011. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi történt? Hány éves vagy? Szeretnél változtatni, h minden jobb legyen, de ö nem akar, esetleg nem tud?
2011. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, a szeretetet ha nem látjuk a másik szemében, az nagyon tud fájni... és a bújás. hogy bújhassak, ha akarok, ha vihar van kinnt, vagy ha csak simán bújni akarok. és megértse, és örüljön neki, és ö is bújjon. akkor nem is kellenek szavak. Nekem sincsenek meg ezek a dolgok a kapcsolatomban. a szex még megvan. azon kívül semmi. szerencsére nincs gyerek, és nem köt hozzá semmi. csak az, hogy én sokáig vártam, hogy majd jobb lesz. De nem lett jobb. Ès most, hogy feltetted a kérdést, és elolvastam a kommenteket, rájöttem, hogy igen, fel kell melegedni valaki mással. Te nem tudnál kilépni??? valahogy... irj többet magadról...
2011. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintetek ilyenkor már nincs lehetőség arra, hogy újra felmelegedjen ez a kapcsolat?

én is ilyen helyzetben vagyok, bár engem nem köt semmi hozzá (csak egy szimpla párkapcsolat), de szeretem, nem akarom elveszíteni.

2011. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
10 éve vagyunk együtt.És mióta összeköltöztünk jöttek a jelek.Akkor szültem is.Szépen lassan jött az elhidegülés de olyan rossz!!!!:(Nem tudok lépni mert a lányomat nem bírnám egyedül felnevelni.Nincs hova mennem.Éveken át felhoztam témára a bajokat,hogy hozzuk rendbe de soha semmi nem változott.Már ott tartunk,hogy csak vagyunk egymás mellett.Nem érdekli,hogy mit csináltam és nem érdekel,hogy mit csinált.A legfurább az egészben az,hogy mégse csaljuk meg egymást.
2011. jún. 10. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!