Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most normális vagyok? Az hiányzik a legjobban, amit akkor utáltam.

Figyelt kérdés

A volt barátommal fél évet voltunk együtt.Azért lett végül is vége,mert a kapcsolat alatt ismertem meg,hogy milyen is valójában.A végén már szabályosan zaklatott.Levegőt nem kaptam tőle.Állandóan keresett,nagyon vigyázni akart rám,mindent meg akart adni nekem,meg is adott.Nagyon fontos voltam neki és nagyon szeretett is.De,túlzásba vitte.Én is nagyon szerettem őt,de ami sok,az sok.Nem volt már magánéletem sem.

A jelenlegi barátommal 1 éve tart a kapcsolatuk.De ő "le sem sz*r".Természetesnek veszi,hogy vagyok neki,stb.Teljesen más vele.Néha úgy érzem nem is foglalkozik velem,csak,ha szex van.Nem az hiányzik,hogy "zaklassanak",hanem,hogy törődjenek velem.Egy kis kedvesség is jól esne.Hogy érezzem,hogy szeret,fontos vagyok neki.Néha sírok is ezek miatt...

(..azt hiszem,engem is meg lehet érteni..)

Köszönöm annak,aki válaszol!


2011. okt. 2. 22:08
 1/5 DiMalto ***** válasza:
nem biztos h hiányzik,csak az idő szépitett egy kicsit az emlékeken!!!ha nem érzed magad jol egy kapcsolatban,miért nem teszel ellene???
2011. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Walk With Me ***** válasza:

"Nem az hiányzik,hogy "zaklassanak""


Ez a két barátod a két véglet, egyik sem igazán jó. Egészséges mennyiségű törődést és odafigyelést igényelsz. Mi a kérdés?

2011. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

"(..azt hiszem,engem is meg lehet érteni..)"


Szerintem meg nem. Tipikus hü.lye pics@ vagy. Ha jófiú az a baj, ha meg rosszfiú az a baj. Inkább vegyél egy kutyát.

2011. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kifogtál egyszerűen két végletet. elég sz*r ami most van veled, és hiányzik a másik érzés, hogy foglalkoznak veled, de hidd el ha újra a régi pasiddal lennél szerintem újra ráébrednél hogy mégsem olyan jó.. biztos találsz majd egy arany középutat!
2011. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van..a két véglet megvolt már. Mos már tudod, hogy az aranyközéputat kellene megtalálnod.Szerintem lépj tovább.De ami biztos, hogy egyikbe sem vagy/voltál igazán szerelmes!
2011. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!