Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hugom-23 eves tegnap mondta,...

Hugom-23 eves tegnap mondta, hogy szeret, de csak engem nem tud megolelni, meg ha akar sem, egyszeruen nem tud odajonni es megolelni. En 30 eves noverje vagyok. Miert?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg te közeledni felé!
2011. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Erre csak ő tudhatja a választ. Kérdezd meg tőle.
2011. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, próbáld meg legközelebb teljesen spontán megölelni.
2011. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én sem ölelgetem tesómat ő is 30 éves én meg 23,
2011. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
megkerdeztem,azt mondta,nem tudja..tegnap sirtam neki,hogy ugy erzem nem foglalkozik velem egyaltalan nem erdekli mi van velem,es ez faj nekem.erre mondta ezt.
2011. jún. 17. 14:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem ölelgetem a tesóimat,de attól függetlenül jól kijövünk egymással!Ne haragudj,de azt hittem hirtelen egy tini írja ki ezt a kérdést,szerintem nem ez a legnagyobb problémád 30 évesen.Attól még szeret téged,ha nem is ölelget!
2011. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem irtam eleg reszletesen.sokat sirok,terhessegem egyik tunete,es mondtam neki,hogy elnezed,hogy sirok szo nelkul,meg sem olelsz.na ertitek mar?
2011. jún. 17. 15:49
 8/12 A kérdező kommentje:
en ot akarom ott szulesnel is mellettem,szoval kijovunk.arra vagyok kivancsi,mert erez igy vajon?
2011. jún. 17. 15:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Eddig ezt nem írtad. Valószínű ő is a terhességednek tudja be a sírásodat és nem érti mi zajlik le benned.Sokkal érzékenyebb vagy és ennyi.Egy kicsit szedd össze magad, mond el testvérednek mit érzel most,mi esne jól...

Ha csak sírsz és rámordulsz,hogy "elnézed ahogy sírok",abból ő nem ért meg semmit.

2011. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mondom neki mar 1 honapja,hogy erzek.nem hiszem el,egy kerdest kedeztem,de arra senki nem valaszol,mar bocsi,de nem tanacsot kertem
2011. jún. 17. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!