Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha soha nem megyek férjhez?

Ha soha nem megyek férjhez?

Figyelt kérdés
akkor a legtöbb ember azt fogja gondolni,hogy egy nem jóra való lány vagyok és senkinek nem kellettem?
2011. jún. 18. 15:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Akik ismernek, úgyis tudják, valójában milyen vagy. Akik nem ismernek, azoknak miért számít a véleménye?
2011. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Ezelőtt 50 évvel, ez még valóban igy volt. De már egyáltalán nem számit, hogy férjhez mész vagy sem. Egyedül az az érdekes, hogy te akarsz-e férjhez menni, vagy jól érzed magad egyedül, vagy egy élettársi kapcsolatban. Csak a papir miatt ne menj férjhez.
2011. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Hajadon maradsz, régen vénlánynak mondták, mostanában szinglinek.A lényeg ugyanaz.
2011. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Na várj... azt hogy hogyan lesz a gyerek azt tudod ugye?


Egyedül élni nem rossz ha nem akarsz babát nem gáz, de ha akarsz akkor elöbb-utóbb valami pasiügybe kell keveredj.

2011. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
47%
Nézőpont kérdése.Akik írigyek rád, azok fogják azt mondani, hogy nem kellettél senkinek.Akik ismernek, azok úgyis tudják, hogy a te kifinomult ízlésednek nem tudott senki megfelelni.
2011. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%

Tök fölöslegesnek tartom a házasságot.

-pénzkidobás

-időpocsékolás

-néha nyugtalanító lehet az egyik fél számára, mert pl. izgul

-kell papír a boldogsághoz???

-miért kell ennyi meghívott szeme láttára házasságot kötni? Nem kínos ez?

2011. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Na ez az ami nem okvetlen kell a gyerekhez.Mesterséges megtermékenyítés,adoptálás,természetes donor(hagyományosan termékenyítve)
2011. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Leírnád, hogy pontosan miért aggaszt ez téged, kérdező? Mi a konkrét szituáció?
2011. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

szerintem nem:) én mondjuk nem néznék másként arra a lányra, nőre, aki nem ment férjhez...:)

de úgyis férjhez mész majd, még ha késve is érzed magad...de am ez nincs időhöz szabva, vki huszonévesen találja meg a boldogságot, vki csak 35-40 körül:)

2011. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
a kérdésem abbol adódott,hogy sok ismerősöm 27-30 évesek és még nincsenek férjnél,és sokaktol hallottam,hogy a fél város(falu) végigment rajtuk.Nem szeretnék én sem férjhez menni,és tudom magamrol,hogy nem is adom magam oda minden első férfinak akinek bejövök,de ezt azok az emberek akik csak távolabbrol ismernek honnan tudják?Jó,a barátaim tudnák,de és a többi? Nem adok más véleményére általában,de ezen ma mégis elgondolkodtam...
2011. jún. 18. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!