Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a véleményetek 33 éves nő,...

Mi a véleményetek 33 éves nő, és 25 éves férfi közös gyermekvállalásáról, házasságáról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Én 39 éves vagyok(nő) a férjem akivel 10 éve élek boldog házasságban 31 éves.

3 gyereket nevelünk.Az előző házasságomból a 19 éves fiamat,és az 5 éves ikerlányokat.A férjem imádja mindhárom gyereket.Éppen most gondolkodunk egy újabb babában,csak én félek attól,hogy újra ikrek lesznek..

Nos,ezek után én azt mondom neked,hogy ne hallgass azokra akik azt mondják,hogy a férfi előbb-utóbb rájön hogy nagy a korkülönbség,és megfog csalni..Ennek nincs köze a körkülönbséghez,hiszen bárkit megcsalhatnak,elhagyhatnak függetlenül attól,hogy egyidősek vagy van pár év köztük.

Ha két ember tud boldogan együtt élni,ha két ember szereti egymást,ha nincs állandó féltékenykedés,állandó leskelődés a másik iránt,ha a nő és a férfi is mindig törekszik arra,hogy a másiknak szép legyen akkor szép hosszú kapcsolat lehet.

Mi boldogok vagyunk,és a körkülönbség sem látszik..

39/N

2011. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!