Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szeretném megtalálni anyósomat...

Bakk Dánielné kérdése:

Szeretném megtalálni anyósomat aki csak úgy lelépett, mindent kipróbáltam köz. Old-lak, hirdetés stb. Adjatok tanácsot, hogy találjam meg?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni mindenkitől aki ilyen esetben tud segíteni a probléma a következő. Anyósomat keresem akit 8 éve nem láttunk mert mindent és mindenkit csak úgyni elhagyott és az anyukája azóta meghalt az is énrám hárult.És még a hagyatékkal is gondok vannak mert nincs sehol.Már nincs több ötletem ,teljesen kész vagyok.
2011. jún. 21. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Vöröskereszt?

Esetleg a Csellengők, ott is keresnek már felnőtteket is, remélem, h megvan még a műsor...

Esetleg magánnyomozó, de az húzós anyagilag.

Nekem apósom tűnt el, de a férjem hallani sem akar róla, h keressük...

2011. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:
rendőrségnek szóltatok? mit mondtak?
2011. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kössz a Vöröskereszt a jó ötlet.Ott még próbáltam
2011. jún. 21. 15:45
 4/9 Neszivass ***** válasza:
100%
A hagyaték miatt mindenképp kerestetni kell. A Rendőrség megtalálja. Ha nem, akkor így járt, minden a következő rokoné.
2011. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te, biztos meg akarod keresni????? Sokan irigyelhetnek.


De ha még mindig, akkor tegyél bejelentést a rendőrségen. És hogyhogy csak akkor hiányzik a kedves anyós, amikor pénzről van szó???

2011. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem pénzről van tévedés ne essék
2011. jún. 21. 16:09
 7/9 A kérdező kommentje:
de ha arról lenne szó te gondoztad volna az anyukáját a semmiért?pl:pelenkázás,utánnajárás:kórház,stb+temetés.de a másik a gondozásért nem kaptam semmilyen juttatást,mert már akkor sem találták meg.nem hiszem!
2011. jún. 21. 16:13
 8/9 anonim válasza:
esetleg valamilyen tv csatornán keeresni fokusz aktiv?
2011. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne keressétek meg!

Ha eltűnt, eltűnt, ő baja!

Jöjjön vissza!

2011. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!