Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek hülyének? Mindent...

Miért néznek hülyének? Mindent kipróbálok motorozok, autó versenyezek, bungge jumpigot, vadvizi evezés is kipróbáltam ejtő ernyőztem meg még sorolhatnám!

Figyelt kérdés
Család aggódik, meg mindig mondják hogy majd a leendő párom majd egy túlélő lesz mellettem.. Egyszerűen imádom az ilyet ilyenkor úgy vagyok hogy szabad vagyok bármit megcsinálhatok.. 26N
2011. aug. 15. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
nőj fel. nő létedre ez elég gáz,főleg ennyi idősen. amúgy ha így akarsz élni,lelked rajta,de férjed gyereked ne legyen,kiszúrás velük ha folyton érted kell majd aggódniuk
2011. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most mi a kérdés? nem néznek hülyének gondolom csak aggódnak.............
2011. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Pasik szoktak inkább ilyen szórakozásnak hódolni, olyan 50 körül jönnek rá, hogy nem kellett volna. Addigra minden porcikájuk fáj, a párjaik (ha kitartanak mellettük) az ápolónő szerepét töltik be.
2011. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
az első válaszoló tapló. aggódnak érted, de ne hagyd abba.. bár nekem is lenne lehetőségem ilyen dolgokat kipróbálni..leginkább ejtőernyőzés és a bungee jumping tetszik, bár ezt a tériszonyommal párosítani nem lenne túl jó még a majálison se merek felüólni a forgóra mert előre látom h kb pánikrohamot kapnék vagy megállna a szívem..de egyszer jó lenne leküzdeni és kipróbálni:DD
2011. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Extrémsportban könnyű meghalni. ettől extrém, tudom mert ismerősöm is így halt meg.
2011. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem az emberek 80%-a szívesen kipróbálná ezeket csak hát pénz nélkül nehéz
2011. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nem pénzkérdés. a legtöbb ember nem kísérti a halált. főleg ha családja is van. te egyedül vagy,szíved joga
2011. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem néznek hülyének,mint ezt már leírták,csak aggódnak.Egyébként milyen kórók egyesek...Nincs ezzel semmi gond,éli az életét...Miért jobb lenne,ha esetleg a tv előtt posvadna meg hasonlók?!Egyszer élünk...Csak így tovább kérdező :)
2011. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!