Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tehetnék? Több infó lent!

Mit tehetnék? Több infó lent!

Figyelt kérdés

nagyon szép életem van, habár nem vagyunk túl gazdagok!

nagyon sokat köszönhetek anyukámnak, apukámnak, nagyiméknak!

a most következő születésnapomon én is szeretnék nekik adni valami nagyon szépet, annak jeléül, hogy köszönök nekik mindent! szerintetek mi legyen az?

12/F


2011. júl. 18. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szép lenne valami saját készitésü dolog.
2011. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez nem rossz ötlet! megy a zöld kéz! :)
2011. júl. 18. 15:50
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
szeretetet adj, hogy érezzék szereted és kis apróságokat amik saját készítésüek
2011. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

a szeretetnél és a sajátkészítésű dolgoknál nincs jobb!

köszönöm mindenkinek! megy a zöld!:)

2011. júl. 18. 15:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
istenem de jó látni hogy vannak még ilyen gyerekek is.:) büszkék lehetnek rád a szüleid. (bocsi nem tudtam megállni hogy ne irjam le ) amúgy szerintem is a legjobb ötlet a sajátkészitésű ajándék.:) soksikert, ügyesen.:)
2011. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a dícséretet!:) és a választ is! megy a zöld kéz ismét!
2011. júl. 18. 16:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Anyukádnak készíts egy rajzot, - ha Te is egyetértesz az ötleteimmel.

Apukádnak készíts egy védőtokot - pamutból vagy valami strapabíró, de nem karcos szövetből.

Nagymamádnak készíthetnél egy újságtartót - például fából, - olyat, ami X-alaxú.

- Megáll a lábán és újságokat lehet a felső részére tenni.

2011. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem említettem:

Rádiótelefonhoz gondoltam a pamut-tokot.

BoTS! :)

2011. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötletet, de a tok-ot nem tudom megcsinálni, mert még varrni sem tudok! az újságtartó jó ötlet és a rajz is!

De újságtartót inkább nagypapámnak csinálnék, mivel nagymamám nem nagy újságos! :) köszönöm és megy a zöld kéz!

2011. júl. 18. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, Kérdező! :)

Meghatározod, hogy melyik oldalát szeretnéd a felhasznált anyagnak, hogy a színe legyen.

- Miután nagyjából megvan a méret, kiszabod, egymással szembe fordított a fonákját és elkezded varrani.

RaX a dupla cérna végére csomót, - akkorát, hogy ne tudjon keresztül menni az anyagon, - aztán nekiállsz az egyik oldal vége felől.

Átszúrod az anyagot, "távolságba veszel" egy dupla öltésnyit, visszamész, - újra átszúrod visszafelé - az anyagot az említett távolságnál.

A tűvel visszamész az öltött távolság feléig, - átszúrod.

Kétszeres öltéstávolság után "visszaszúrod", - és így tovább.

A végén pedig elvarrod, - kérj tanácsot, segítséget a nagymamádtól, anyukádtól, - az a lényeg, hogy Apukád tudja meg utoljára, milyen "merényletet" követtél el ellene, - szerintem örömest segítenek.

DE!

A segítség nem egyenlő azzal, hogy ők csinálják meg helyetted! :)

Lehet, hogy nem lesz szép, - de az Apukádat ez nem fogja érdekelni, sokkal inkább fogja az érdekelni, ahogyan a megbecsülésedet, szeretetedet kifejez(t)ed az irányába.

Az meg csak emel az ajándék értékén, hogy fiúként képes vagy ilyenre!

Próbáld meg, - ha javasolhatom!

2011. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!