Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a véleményed a Gabriella...

Mi a véleményed a Gabriella névről?

Figyelt kérdés
Tetszik, nem tetszik? Adnád a lányodnak ezt a nevet vagy sem? Stb, stb.
2011. júl. 27. 21:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
nagyon szép. a kisfiam Gábor, most várjuk a kishugát aki Gabriella lesz :)
2011. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
én sok gabit ismertem mind beképzelt idióta volt. bocsi én nem adnám a gyerekemnek
2011. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
59%
Én is ismerek sok Gabriellát és azok is nagyon beképzeltek, én sem adnám a lányomnak.
2011. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép név, de vannak tőle szebb nevek is. Lányomnak nem adnám, ettől különlegesebb, ritkább nevet adnék, de nem mai divatnevek közül választanék. Jobb mint az Esmeralda, Alexandra, Réka, Niki stb
2011. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
Nekem pont ez a nevem, sokáig nem voltam kibékülve vele, mert ált. suliban mindenki Gabizott, meg Gáborozott... Mert ugye a Gábort is Gabinak becézik. De hívtak Gabicának, Gabusnak, amiket szerettem. Hallottam más Gabiktól, hogy Ellizték meg Ellázták őket, nekem az már annyira nem tetszett. Szerintem egy hátránya van, hogy a "Gabi" fiú és lány becenév is, de felnőtt korban teljesen ki vagyok vele békülve. :)
2011. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Adnám a gyerekemnek! Tetszik, mert hagyományos és szokványos (azaz nem cifra és nem is furcsa), viszont a gyerekek közt mégis ritka, nem lesz a fél ovi a névrokona... :-)
2011. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Engem is Elláznak itthon, de csak azért, poénból. Nekem jön be ez a poén. Még várok válaszokat.
2011. júl. 27. 21:52
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Állandósult beceneve van, Gabriellának senkit nem szólítanak. Nincs bajom a névvel (jobb, mint a Dzsesszika), átlagos, normális név, de én nem választanám.
2011. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%
Gábikáááá :) a legjobb barátnőmet így hívják, sztem jó név, én szeretem. mondjuk a lányomnak más nevet képzeltem el, de teljesen vállalható.
2011. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
21:53 Egyetemen, gimnáziumban a tanárok mindig Gabrielláztak. Sose Gabiztak, nem tudom, miért.
2011. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!