Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Gabriella...

Mi a véleményetek a Gabriella névről? Nem túl "elcsépelt"? (nem tudok jobb szót, bár ez sem az igazi)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem régen volt elcsépelt.ma már ritkább a kisgyerekeknél.És így kimondva a Gabriella ,nagyon szép.Viszont a Gabi az már nem tetszik
2011. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

en szeretem a nevem :-)


22\L

2011. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név. Két barátnőm volt akit így hívtak, az egyiket Gabsinak, a másikat Ellá-nak becézték.
2011. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne rossz név, csak mindenki Gabinak hívná, ami már annyira nem szép. Meg a Gábor becézése is. Mint egy Gábor mondhatom nagyon idegesítő tud lenni, pláne, hogy osztályomban volt egy Gabriella is, és mindkettőnket Gabiztak. Én egy idő után már nem is hallgattam rá.
2011. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Gabriella szerintem szép, "elegáns" név. A Gabi viszont nekem sem tetszik.
2011. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Elég kellemetlen élményeim voltak egy ilyen nevű lánnyal, szóval ha meghallom a nevet, már rosszul vagyok.
2011. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 3. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!