Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ennek hogy lehetséges utánanézni?

Ennek hogy lehetséges utánanézni?

Figyelt kérdés
Szóval... Ha valakit a szülei ott hagytak a kórházban, és most más szülei vannak, az hogyan nézhet utána kik voltak az "eredeti szülei"?
2011. aug. 6. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanebben a helyzetben vagyok,sajnos.Engem titkos örökbefogadással fogadtak örökbe,mert a vérszerinti szüleim és a rokonok sem voltak képesek bebattyogni a kórházba 1995 telén,se később.

Ha érdekel a történet további része,email-t íírj!:) és te is elmondhatod,hogy milyen most az életed.És talán tudunk segíteni egymásnak.

2011. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendben:)

Írtam e-mail-t nem tudom megkaptad-e.

2011. aug. 6. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden kisgyereknek, aki a gyermekvédelembe kerül, készítenek egy dossziét az összes fellelhető adatával. Ha a szüleid a kórházban hagytak, biztosan te is bekerültél a rendszerbe. Érdemes felkeresni a születési helyedhez tartozó illetékes gyermekvédelmi intézményt, és tőlük kérdezősködni. Titkos örökbefogadásnál egyedül neked van jogod ahhoz, hogy megkeresd a vér szerinti szüleidet. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy lehetséges-e ez 18 éves korod előtt.
2011. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az elég nagy kár lenne ha 18 év alatt nem lehetne. Nekem a lehető leghamarabb meg kéne tudnom ezt a dolgot...
2011. aug. 7. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Mért sürgös?
2011. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt így most hirtelen, nem lehet és jobb is nem részletezni.
2011. aug. 7. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
írj privit,és írd le részletesen:D megpróbálok segíteni
2011. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben írtam, köszönöm
2011. aug. 12. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!