Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy keressem fel az eltitkolt...

Hogy keressem fel az eltitkolt testvérem?

Figyelt kérdés
Van apai részről egy eltitkolt fiú testvérem.Ennek már 25 éve és egy időben született kb. a nővéremmel (aki szintén fél testvérem) Apám úgy tudja , hogy nem tudok róla , de anyám megtalálta az iratokat ami bizonyítja , hogy ő az édesapa.Sajnos csak a nevét és lakhelyét tudom.Hogyan találhatnám meg?15/L
2011. aug. 6. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te jól vagy? Tudod a nevét és a címét és ne mtudod hogy találd meg??? Talán menj el a címre...
2011. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom lakhely = város. Érdemes lenne telefonkönyveket nézegetni, esetleg facebookon keresni, bár ha Szabó Jánosnak hívják és Budapest a lakhely, akkor nem nagyon vagy előrébb.
2011. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
És miből gondolod hogy tárt karokkal fog várni Téged,azt sem tudja ki vagy,vagy hogy egyáltalán vagy e?!
2011. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mármint cím alatt azt értem , hogy tudom hol született 25 éve...de ennyi.Fogalmas sincs hol élhet vagy ilyesmi.
2011. aug. 6. 12:40
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h tárt karokkal fognak várni.Szimpla kíváncsiság.Egyébként meg ez ennél bonyolultabb , úgyhogy csak nagy vonalakba leírtam a dolgot.
2011. aug. 6. 12:41
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy. Hagyd békén.
2011. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem se bolygasd.Az Én nagymamámat is felkereste egy férfi,hogy Ő a féltestvére,jött egy idegen ember,becsöngetett,és közölte.Akkor volt a mama 50 körüli,a férfi meg olyan huszonéves.Mondta még hogy ők hogyan is testvérek,de a mama szegénykém söprűvel kergette el.Most 80 éves,és mai napig nem hiszi el,hogy neki az a férfi a testvére lenne,és nem is érdekli,látni sem akarja,semmit sem jelent neki.
2011. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

szerintem egy próbát megér ... lehet hogyha ő nem is ott lakik,a szülei tudják hol van

és amúgy nem értem,mi a baj azzal hogy a kérdező megakarja ismerni a féltestvérét -.-

2011. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 éves nő vagyok.3 éve felkeresett egy 19 éves lány,hogy ő a húgom.Az én apám aki 5 évesen elhagyott engem és anyámat az ő apja is.

A "felkeresett" abból állt,hogy először bejelölt a facebookon.Mivel számomra ismeretlen volt(én semmit nem tudtam róla) így írt egy levelet amiben leírta,hogy ki is ő valójában.Majd küldött képeket ahol apám látható vele.(anyámnak is voltak régi képek apámról,így felismertem a képeken az apámat)Tudomásul vettem,hogy van egy idegen aki a testvérem apám részéről..de ennyi.Nem is igazán csodálkoztam ezen,mert anyám szerint elég szoknyavadász volt apám..

Én úgy voltam vele,hogy oké ma már tudom van egy tesóm,de ennyi..Én Angliában élek,ő otthon Magyarországon.Én élem az életem ő is a sajátját.De mostanában inkább zavaró,mint kellemes levelezőtárs..Bár évente jó ha 3-4 levelet váltottunk,de mostanában állandóan azzal nyaggat,hogy kiköltözne hozzá,.A legutolsó levele szerint nekem kötelességem a testvéremet támogatni,és nem fer,hogy gátolom a jövőjét..NA ennyit erről..

Ebből én már nem kértem..

2011. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát mi igazából 5en vagyunk testvérek...3 anyától.Szóval mind az 5en egy helységben születtünk és 4en ismerjük is egymást.Csak a bátyámat nem.De egyébként meg bizonyítani lehet, a srácnak a saját anyja is tudná bizonyítani és tudomásom szerint 25 évesen ő is tisztában van vele , hogy milyen a családi háttere.
2011. aug. 6. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!