Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Melyik név az előnytelenebb?...

Melyik név az előnytelenebb? Gusztáv, vagy Béla?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 01:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a Gusztávot, leúszott húsz távot!

Irigylem a Bélát, melltartókba bélát...


A Béla amolyan TSZ-elnökös név, a Gusztáv meg egy esetlen rajzfilmfigura volt anno.

2011. aug. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Van egy Gusztáv nevú ismerősöm. Ő orvos.

Van egy Béla is. Ő segédmunkás és sík hülye.


A legrondább név pedig a Dezső! (én csak tudom, így hívnak)

2011. aug. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
a geza is szornyu. volt anyosom gizi aposom geza. geza es gizi! nem semmi! a bela ciganyos, szegeny dezso! a szuleid nem semmi milyen izlesuk van. gusztav? olyan gusztavos,rajzfil figura jut eszembe nekem is!
2011. aug. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a Dezső nem olyan rossz név, nekem tetszik. Mármint, nem adnám a gyerekemnek, de nem jön rám a hányinger tőle úgy mint a Gusztávtól.

Én közvetve ismerek egy Dezsőt, neki van több cége is iszonyat gazdag, és a felesége csalja az egyik ismerősömmel. :D

De ettől függetlenül a Dezső jó név, szerintem 20felett már simán jó, csak előtte hangzik kicsit idétlenül mert elég komoly. 17L

2011. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de akkor inkább Ödön, mert mindkettő nagyon rossz! Gézengúzról ne is beszéljünk... Attila, Balázs, Gábor, Károly, Lajos, Csaba, Pál, Ferenc, Antal, Gergely, András nem rossz. Ezekkel nincs probléma. Annyi jó név van, nem?
2011. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én nem szólom le egyiket sem, ha a gyerekednek akarod adni, ne mások véleményére adj.DÖNTSD EL TE! Amúgy a szomszédunk kisfia Koppány "Koppika" az már nekem is sok. :)
2011. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
mind2
2011. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A Gusztáv szerintem.
2011. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Béla...Béna Béla bálát lop:D
2011. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
LAJOS....pfff
2011. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!