Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan leggings, ami...

Létezik olyan leggings, ami valamennyire formálja a láb előnytelenebb részeit?

Figyelt kérdés

Olyan cica-nadrágot keresek, ami nem egyszerű "nyúlós" anyagból készült, hanem van egy kis tartása, erőssége.

Néhány éve kipróbáltam egy-két fogyókúrát, és a belső combomra fokozatosan visszaszedett "lötyitől" nagyon nehezen tudok megválni(nagyon ragaszkodik hozzám), és azért kérdezem, hogy van-e valami erősebb fajta anyagból készült termék(és ha van hol lehet kapni?), mert egyébként attól a lötyitöl eltekintve csinosnak mondható lábformám lenne, de az eddig felpróbált leggingszek viszont mind kiadták/hangsúlyozták ezt a "deformáltságot".


Válaszokat előre is köszi!:-)


2011. okt. 4. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem igazán... a leggings igazán a tökéletes alkatúak kiváltsága. Persze boldog-boldogtalan felveszi, ha kéne, ha nem. :D

De talán vegyél fel hozzá olyan felsőt, tunikát, ami takarja valamennyire a problémás részeket is.

2011. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ÁÁÁhhh...., de jó!!:-)

Egyébként pont azért problémáztam rajta, mert mindenki felveszi, és hát... a 70%-ának igen szépen kiadja az előnytelen adottságait/formáit.

Na de akkor megnyuxom, és lehet, hogy inkább varratok 1-2t, olyan anyagból, ami formál és a leggings hatását kelti!


Köszi a segítséget!:-))

2011. okt. 4. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én láttam már olyan leggingset aminek van egy kis szoknyaszerü része és az takarja a comb felső részét kicsit, mindjárt megkeresem neked mert megvan a link mert én ilyet akarok rendelni vagy varratni hátha neked is jó lesz
2011. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, látom, de nekem ez nem jó...sajnos...

Nincsenek se nagyon hosszú, se nagyon vékony(szinte gebe)lábaim, és mint látható ez a fajta csak az ilyen lábakon áll jól...


De azért köszi a segítséget!:-)

2011. okt. 4. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!