Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Igaz, hogy ha valakinek...

Igaz, hogy ha valakinek vannak zsidó ősei, akkor a "jellegzetes" vonások az egyik leszármazottnál kiütköznek? (Még ha a szülőknél ez nem is látszik. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
?
2011. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

előfordul, bár inkább személyiség

nem bántani akarok senkit, de önzők, pénzéhesek, az gondolják, hogy az egész világ értük van, mindenkit kihasználnak

sajnos eddig én ezt tapasztaltam

2011. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

a jellegzetes vonáson a külsőt érted?

a választ nem tudom, de tény, hogy engem általában zsidónak néznek az emberek, pedig nem vagyok az, lehet csak véletlenül ilyenre sikeredtem, de az is lehet hogy volt egy távoli ős

2011. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

14:00-nak: Igaz, a kérdés nem erre irányult, de ha már itt tartunk, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Intelligens, tanult, jó humorú emberek, és a konyhájuk is nagyon finom és egészséges.

Sok olyan tulajdonságuk van, amit meg kellene tanulni másnak is, nem pedig irígykedni.

A kérdésre válaszolva: az ősök jellegzetes vonásai bármelyik utódban kiütközhetnek legyen az zsidó, katolikus, mohamedán, bárki.

2011. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

14:06-os

leírtam, hogy a saját tapasztalataim alapján

nem kell kiakadni

én speciel a zsidó kajákat sem szeretem

van 4 zsidó beosztottam szóval nem vagyok rasszista

volt zsidó főnököm és a környezetemben is vannak, ismerősi kör stb

vitatkoznék azzal, hogy tanultak és intelligensek, inkább flegmák és beképzeltek, és azt hiszik nem kell dolgozniuk, mert a holokausztban őket meghurcolták, és hangoztatják is

szóval érdekes népség

de ez csak az én tapasztalatom


egyébként külsőre jellegzetesek, karakteresek, az én ízlésemnek csúnyák

2011. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
A 14:06-os hozzászólással teljesen egyetértek!Én pont ezekért nem szeretem őket.
2011. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Elöző vagyok.A 14:13-massal értek egyet csak elírtam
2011. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
14:06-os, ne viccelj már, ha a zsidóktól tanulnánk munkamorált akkor egy héten belül a munkanélkülibe csücsülne a fél ország
2011. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Az őseink vonásai előjönnek, de ez nem csak a héberekre igaz.
2011. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Kutyából nem lesz szalonna! Fajta jegyek tovább öröklődnek legyen az bármilyen náció. Bennem is erősen fellelhető a gyulai svábok tulajdonságai. Zsidó is zsidó marad. Cigány is cigány marad. Szval igen kiütközhetnek! Elég sok gén ki szokott hagyni egy generációt.
2011. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!