Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki Swift 1-nek mitől...

A Suzuki Swift 1-nek mitől van ez a jellegzetes felismerhető hangja?

Figyelt kérdés
Csak alapjáraton pirosnál lehet észrevenni, nem lehet összekeverni más kocsival. Picit "vékonyabb" hangja van mint az átlag többi kocsinak. Más is észrevette már? Miért?
2011. okt. 14. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a benzinpumpára tippelek, legalábbis a Wagon R+-t arról lehet könnyen megismerni.
2011. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert 3 cilinderes ezres motor van benne
2011. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A három henger miatt!
2011. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A 1.3-as 4 hengeresnek is..
2011. okt. 14. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
az AC hangját hallod. jellegzetes búgás. amikor ráadod a gyújtást, kb 3 másodpercig hallod.
2011. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg a vezérműszíj feszítő görgőjének is van egy jellegzetes, "suzukis" hangja.
2011. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyébként milyen furcsa, hogy ma már milyen ritka az olyan autó, amit a hangjáról fel lehet ismerni, nem?

Régebben szinte az összeset fel lehetett ismerni hangról! (Dacia, Lada, Zastava, Moszkvics, Skoda, stb., nem beszélve a kétüteműekről)

2011. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok autót fel lehet ismerni, csak ahhoz pörgetni kell őket, mert alacsony fordulaton nagyon halkak. Ha a típust nem is, de a márkát mindenképp, főleg amik ritka motorelrendezést használnak, sorhat, soröt, V10.
2011. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, van egy-kettő a maiak közül is, amit fel lehet ismerni (pl. kisebb fordok jellegzetes "varrógép" hangja, meg még egy-két francia autó), de nagy általánosságban, egy kategórián belül már nagyon egyforma a hangjuk.
2011. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A régi Dacianak tényleg nagyon felismerhető hangja van. Amolyan benzines, talán nyávogó hangú autó. El sem tudom mondani, de olyan kis dallamos. Egyszer láttam dízel 1310-est Romániában (pickup, tehát nem is 1310, de 200ös kb, a motor nem sokban változott), és ott a zakatolás közepette is megismertem a dallamos Dacia hangot. Nagyon mutáns a dízel Dacia hangja, de tetszett. Az újabb dízel Daciák már nem, de a régebbiek nagyon jellegzetesek.

Pontosan ilyen volt:

[link]

2014. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!