Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoltok a Kinga, Erika...

Mit szoltok a Kinga, Erika nevekről? Melyik tetszik jobban/ esetleg nem tetszik? És miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Inkább Kinga. Nekem az Erika nagyon nem tetszik! Nem tudom miért de utálom...
2011. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Az a lényeg, hogy neked tetszenek! (már ha gyereknek lesz( Nekem egyik sem tetszik kifejezetten, de egyikkel sincs baj.

Talán a Kinga egy fokkal jobb, nekem az Erika kicsit durvább hangzású.

2011. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Erika kicsit jobb..a Kinga nem tetszik egyáltalán.

Különösebben egyik sem favorit.

2011. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
89%
Szerintem szép név mind a kettő, de inkább a Kinga tetszik, mert... nem is tudom, talán mert szeretem a 'K' betűvel kezdődő neveket, és valahogy jobb a hangzása számomra.
2011. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
57%
nekem az Erika tetszik. a Kinga viszont nem.talán azért mert a Kinga nevű ismerőseim nem túl kedvesek.:/ :)
2011. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Egyik sem, de buta előítélet miatt: minden Kinga és Erika nevű ismerősöm idegesítő, nagyszájú k...va volt...


Ha megpróbálok ettől elvonatkoztatni, akkor a Kinga jobb.

2011. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Kinga jobban tetszik,csak kedves Kingakat ismertem,az Erika szerintem olyan...komoly .
2011. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik. Az Erikához egy számomra kedves rokont kapcsolok, ha nem lenne így, akkor szerintem kifejezetten nem szeretném ezt a nevet. De így semleges. A Kinga nem tetszik...Nem tudom, miért. Egy Kingát ismerek, ő is nagyon távoli ismerősöm, de önmagában sem tetszik a név, a hangzása miatt.
2011. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tetszik a Kinga. Pont egy ilyen ember jut róla eszembe : A Kinga név felelõsségteljes, független személyiség kialakulását támogatja, aki szeret egyedül, a saját elképzelései szerint dolgozni, mert ötletei kiforrottak és pontosak. Nem szívesen fordít idõt és energiát mások meggyõzésére. Az esze gyorsan vág, és csak jól elvégzett munkát szeret kiadni a kezei közül. Mivel nagyon igényes, sokszor inkább maga végzi el azokat a munkákat is, amiket esetleg másokra bízhatna. Mindezt azért teszi, mert tart attól, hogy ha nem maga végzi el az adott feladatot, az a minõség rovására mehet. A név egyenes jellem kialakulását támogatja.


Az Erika sem rossz.. annyira. Bár nekem nem tetszik.

2011. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

Mi értelme ennek? Az emberek úgyis meglévő, ilyen nevekkel rendelkező ismerőseikhez viszonyítanak, automatikusan rájuk asszociálnak. Nem tudjuk, miért kérdezed. Ha születendő babának szeretnéd adni valamelyiket, nem ismerjük a vezetéknevet, így eleve fölösleges a kérdés. Ha erről van szó, jobban tudnánk segíteni, ha a vezetéknevet is megmondanád.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: mindkettő név tetszik, de a mérleg nyelve az Erika felé billen, mert engem is így hívnak... :-P

2011. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!