Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Bunkó az unokatesóm?

Sára04 kérdése:

Bunkó az unokatesóm?

Figyelt kérdés
van egy 11 éves fiú unokatesóm és anyám szerint irigy rám és utál engem.lehet hogy igaza van mert tegnap kéziztünk és elcsúsztam egy pocsolyán és sajnos pont nekimentem de én nem estem el tartottam magam ö meg elesett és kicsit lehorzsolta a könyökét.aztán elhordott mindenféle bu___nak meg köcsögnek meg ku___vának.én mondam hogy nem direkt volt de ő orditozott kicsit megbántott hogy nem hisz nekem sirtam is .aztán máma ugy csinált mintha semmise történt volna pedi monda hogy 2hétig nem beszél velem és lám holnap vidáman köszönt nekem mg ilyenek.aztán tesin nem neki hanem a tesójának szurkoltam ezen megsértődött.ha dobtak egy kosarat én sikitva kiabálva éjjeneztem.mikor a lányok kosaraztak és dobtam egy jót akkor fujjolt meg minden.aztán igy ment mindig mikor váltás volt.akkor aztán mikor a fiúk játszottak azt mondta hogy ne sikitozzak mert őt már nagyon idegesitem.elültem onnan.aztán késsöbb velem orditozott hogy miattam játszottak kevesebbet és hogy marhára köszöni egy másik gyerek azt monda hogy sikitozó ku___va vagyok.és utána ordiitozott még.aztán mikor vettem a cipőm azt monda hogy van mellette hely és üljek oda.akor most mit gondoljak?
2011. okt. 28. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Majd felnőttök.
2011. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Irigy és önértékelési problémával küzd. Te te mindig segíts neki, állj mellette, Nem kell veszekedni, az sehova nem vezet. Legyél te az okosabb, bölcsebb, hisz neki van problémája. Rá fog jönni a dolgokra. Ha egyedül van otthon, a dolgokon úgyis elgondolkozik...
2011. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Semmit ne gondolj, éretlen gyerekek vagytok még akiknek nincsenek igazi gondjaik. Irigy rád kész, nem kell vele kapcsolatot tartani aztán majd felnőtök.
2011. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Orsi26Varga válasza:
100%

Te hány éves vagy?

Mert ha nagyobb mint ő,ami szerintem igen,akkor biztos irigy lehet,és problémákkal küzd.Mert,h te már nagyobb vagy.Ő meg még kicsi,és ezért úgy gondolja,neki több jár,mint neked.Kinevet,csúfol...Érthető...Lehet nem is fájt neki annyira,ha utál,akkor azért sirt,h mindenki őt sajnálja,és rád haragudjon...De egyszer felnő...Ha pedig nem birod tovább...Akkor amikor ott vannak nálatok,kerüld el :)

Ennyiben tudtam segiteni :)

Remélem hasznodra válik:)

2011. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos én vagyok a kissebb két hónappal.de amúgy ma is orditott hogy amit golt lőttem az érvénytelen és még azt is hogy büdös a szám nagyon égő volt mert aki nekem tetszik az is hallotta és kiröhögött.amúgy10 vgyok
2011. nov. 17. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!