Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Első találkozáskor hogy...

Első találkozáskor hogy lehetett ennyire bunkó anyám párommal?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt,több rövidebb-hosszabb kapcsolat után végre érzem hogy ő az akivel komolyan is gondoljuk.

Sok éve önálló vagyok,anyámék egyetlen egy pasit ismertek meg,őt is csak 1 év után.

Párom szüleit én 1 hét után már ismertem,eléggé családcentrikus (ami nekem még furcsa,én másképp nőttem fel),nagyjából normálisak.

Már egy ideje pedzegeti,hogy én is bemutathatnám a szüleimnek,igaz ők 50km-re laknak (mi egy városban és párom szülei is itt),igy eddig ez elmaradt.

Most viszont jöttek anyáék a városba,és hoztak nekem pár dolgom.Épp felujitok,igy csak ténylegesen beugrottak 15 percre.

Párom is itt volt épp,tudta hogy jönnek anyámék,anyámék nem tudták hogy párom itt lesz. Én nem igazán foglalkoztam ezzel,itt vagyok a kupi közepén.


Megjöttek,próbáltam bemutatni páromat,erre anyám körbevizslatta a lakást,kritizálta a virágokat,mondta a napi hülyeségét,majd távozáskor csak nekem köszönt.Rászóltam,hogy nem egyedül vagyok,és még ő huzta a száját.

Páromnak se elköszönni,de előtte is semmit nem szólt hozzá.


Tudom hogy a család nem megválogatható,de hogy lehet valaki ennyire bunkó egy idegennel? Semmit nem tud róla azon kivül,hogy vele boldognak érzem magam.

El is ment a kedvem hogy karácsony másnap együtt menjünk hozzájuk...bár igy már lehet párom sem fogja erőltetni...:(

25/N


2011. okt. 24. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Talán nem vett neki virágot, nem kérte meg a kezedet, nem küldött képeslapot.
2011. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet, hogy anyukádnak az esett rosszul, hogy igy kellett találkozniuk, vagyis, hogy nem mutattad be magadtól?
2011. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Istenem, isteni szerencse hogy nem laksz szüleiddel felnőtt nő vagy és nem kell hallgatnod a baromságokat. Mivel írtad hogy a te szüleid nem családcentrikusak így a kérdésedre válaszolva úgy lehet ilyen bunkó anyád a pároddal mert bele van kódolva. Ne törődj vele ne menj közös programokra a pároddal hozzájuk aztán ha megszólja világosítsd fel, nem törvényszerű hogy szeressék egymást de ne is várják el szüleid hogy majd ugrasz az eseményekre ha nem ismerik a kulturált viselkedést. Én is eljátszottam anyósommal ezt de végülis "térdre" kényszerítettem úgyhogy bőgve jött oda hozzám, hidd el nem reménytelen.
2011. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Mellesleg 3 hónap után miért kötelező bemutatni? Semmi köze hozzá addig amíg nem biztos hogy hosszútávú lesz.
2011. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Plusz azóta párom jár csak haza( 150 km-re laknak anyósomék) évente úgy 3-szor egyedül én meg csak karácsony másnapján szoktam menni, mert ugye fenntartásaim maradtak.
2011. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek: anyám előtte 2 órával szólt hogy jönnek,illedelmes férfi,de had ne szaladjon virágért.


Másodiknak: múlt hónapban akartam hogy menjünk le hozzájuk,csak anyám talált ki mindig valamit...nincs ideje,rendetlenség van,meló van...


21:00: 18 voltam mikor elköltöztem,6.éve vagyok független tőlük,csak ünnepekkor megyek.Nem azt akartam hogy szeresse,de azért köszönni az ember még az ismeretlennek is köszön ha egy helységben van vele.

2011. okt. 24. 21:04
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem kötelezőség miatt lett bemutatva,csak ha már jöttek anyámék,akkor nem fogom azt mondani hogy na akkor te meg menj haza,meg ne lássanak.Főleg hogy ő szülei ismernek,vagyok sokat náluk,szeretnek is amennyire ennyi idő után "kell".
2011. okt. 24. 21:06
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha szól ha nem akkor is bunkóság volt a részükről.
2011. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
A 21:00, 21:01 és 21:04 mind én voltam, azt hogy miért kötelező azt nem neked írtam hanem a kommentelőnek aki azt írta hogy lehet azért volt olyan anyád mert nem mutattad be előbb arra írtam hogy 3 hónap se lenne kötelező bemutatni így nincs min megsértődnie, csak ha ürügyet keres hogy valamiért haragudjon.
2011. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha már a te szüleid ilyenek akkor tölts minél több időt a pároddal és az ő szüleivel főleg hogy szeretsz is ott lenni, egyszer majd feleszmélnek a tieid is.
2011. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!