Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az agyamra megy az anyám!...

Az agyamra megy az anyám! Lehet demens valaki 54 évesen?

Figyelt kérdés
Semmit nem jegyez meg,mindig pattog,egy egyszerű kérdést sem tud hiszti nélkül megválaszolni,megőrülök tőle!!!
2011. dec. 1. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Klimax? Egyéb, pl. pénzügyi, munkahelyi problémák?
2011. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vmi van a háttérbe.
2011. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi az a demens?
2011. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Biztosan van valami gondja. Próbáld megtudni mi lehet a háttérben. Az én Anyukám is mindig dühös volt, sokszor veszekedett velem semmiségekért. És nem vettem észre, hogy a háttérben nagy baj van. Elhagyott engem 65 éves korában, talán soha nem fogom megbocsájtani magamnak, hogy nem figyeltem ár eléggé és csak a saját sérelmemmel voltam elfoglalva. Szeretném ha itt lenne és veszekedne velem ezer évig. Persze a Te Anyud biztosan sokáig köztetek lesz, de vigyázz rá, nézz a dolgok mögé is, míg nem késő. Sok boldogságot kívánok Nektek!
2011. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha alkoholista, akkor lehet, hogy már demens. Ha nem alkoholista, akkor is lehet demencia, de az pl skizofrénia esetén vagy valami pszichiátriai probléma esetén. Az is lehet, hogy egyszerűen csak hisztis.
2011. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mára már nem látom olyan tragikusnak a helyzetet,de tegnap nagyon pipa voltam. Irtó nehezen tudom elviselni,hogy már nem olyan okos és túlnőttünk rajta a tesómmal.És rak még rá egy lapáttal a hisztijével.Se pia,se csóróság,csak az Apeh baxtatja és ezért morcos....szerinte.
2011. dec. 2. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:

ez éppen elég indok !!!

:D

2012. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem kellene hülyének nézni édesanyádat, mert te esetleg okosabb vagy.
2013. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!