Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Felköszöntsem az unokatestvérem?

Felköszöntsem az unokatestvérem?

Figyelt kérdés
Nem beszélünk pár éve, mert a szüleink összekaptak, illetve az ő anyja nagyon megbántotta az én anyukámat. Viszont mindketten felnőttek vagyunk (én 23, ő 29) és nem tudom hogy kéne-e tennem egy ilyen gesztust felé. Ő nem igazán szokott felköszönteni. Szóval nem tom hogy mi legyen... szerintetek?
2011. dec. 2. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy telefont megereszteni nem kerül semmibe, miért ne?
2011. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
pár éve is felnőttek voltatok, lehetett volna több eszetek
2011. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha akarod vele tartani a kapcsolatot, vagy szívesen helyrehoznád akkor mindenképpen köszöntsd fel.

Ha nem vagy rá kíváncsi, csak azért ne keresd fel, mert alkalom van.

2011. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából miután összevesztek a szüleink, akkor ő is elég bunkón beszélt velem, és utána többet nem nagyon válaszolt az üzeneteimre. Külföldön él, csak a facebook-on láttam hogy szülinapja van.
2011. dec. 2. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

köszöntsd fel :) Miért is ne köszönthetnéd fel?

Egyszer élsz csak és belőle is csak egy van :) ha nem bántott meg Téged valamivel akkor mért ne?! vagy ha amiatt aggódsz,hogy anyukád mérges lenne? Mert szerintem nem,amúgy se rá mérges :)

2011. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban felnőttek volnátok, akkor az anyukáitok vitáitól ti magatokat tudnátok függetleníteni. Ti két külön felnőtt vagytok, nem pedig az anyukák részei. MI közötök nektek ahhoz, hogy két mésik ember mi miatt kapott ösze és miért játszik hároméves szintű öriharit?


Az egy más mese, hogy ha ő nem köszönt fel téged, akkor te max. egy esélyt adj neki azzal, hogy nyitsz felé. Ha nem mozdul, és továbbra is hanyagol, akkor nem érdemes forszírozni a kapcsoatot, mert csak számodra megalázó pitizés lesz belőle.


Keress inkább jó barátot, minthogy egy nem éppen jó vérrokonhoz ragaszkodj. Azt szokták mondani, hogy az Isten az embert a rossz családtagaiért és rokonaiért jó barátokkal kárpótolja.

2011. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem köszöntsd fel. attól még,hogy a szüleitek össze vesztek nektek még nem kell haragudnotok egymásra... ha meg ő soha nem köszöntött fel te azért is köszöntsd fel és ne legyél olyan bunkó mint ő :)
2011. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!