Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tetszik nekem a 2. unokatesóm,...

Tetszik nekem a 2. unokatesóm, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Egy idős velem, én 13 léves lány vagyok :)

Lécci normális válaszokat:igen vagy nem :)


2011. dec. 7. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2011. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
igen
2011. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz, nekem is volt ilyen, pár napig tartott, de aztán tisztáztam magamban, hogy unokatesó, kész. Ennyi. Sosem tudta meg :)
2011. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó nagyon értelmes vagy.Nem gáz de azért sosem tudta meg.Akkor mégiscsak gáz...
2011. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
4-es: én értem, mit akart mondani az előtted lévő, ezek szerint te nem.
2011. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nálunk se tudja senki csak én, de úgy se lesz semmi, mert egy évbe max egyszer találkozunk, mert nem lakik ozzánk közel, csak azért ez jár a fejemben
2011. dec. 7. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz , én ismerek valakiket akik 2. vagy 3. unokatestvérek és járnak de ők felnőttek.
2011. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!ment a zöld kéz :)
2011. dec. 7. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi voltam, olyan 10-14 éves, nekem is tetszett unokatestvérem, sőt előtte apukám is! Szerintem nem gáz a te korodban, el fog múlni, ha beleszerelmesedsz valakibe. Én még az esküvőnket is elterveztem, persze teljes titokban, senki se tudott róla. Ráadásul unokatestvérem 10 évvel idősebb nálam, de mikor találkoztunk, játszott velem, meg ilyenek és nekem ez elég volt a "szerelemhez". No meg az, hogy jóképű, ami a mai napig igaz rá. Neki felesége van, nekem már 6 éve barátom, néha találkozunk, elbeszélgetünk, de sose mondanám el neki, hogy mikor kicsi voltam, az esküvőnkről álmodoztam... 28/N
2011. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!