Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan lehet utanajarni, hogy...

Hogyan lehet utanajarni, hogy valaki hazas-e mar?

Figyelt kérdés
A gyerekem apjarol szeretnem kideriteni, hogy hazas-e mar. O nekem azt mondta nem, a baratai meg azt, hogy igen... Hogyan tudok ennek utanajarni? Valahol csak nyilvan kell, hogy legyen tartva. Az illeto kulfoldi, nevezetesen gorog.
2011. dec. 16. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én a barátainak hinnék,nekik nincs okuk h hazudjanak neked,ellenben a párodnak van.én is voltam hasonló helyzetben,csak ott menyasszonya volt,a barátai mondták h vigyázzak vele mert menyasszonya van,ő tagadott.
2011. dec. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi, en is arra hajlok, de a hiszem-nem hiszemnel azert egy kicsit tobb kell. Vegtere is gyerekrol van szo. Nekem inkabb hivatalos infok kellenenek.
2011. dec. 16. 00:51
 3/11 tetris ***** válasza:
63%
A barátok, ha tudnak az esküvőről, akkor arról is tudnak valszeg, hogy hol volt, és mikor. Ezen adatok alapján már meg lehet kezdeni a kutatást.
2011. dec. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Hivatalosan nem fogják ezt neked megmondani sehol.
2011. dec. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez fontos neked?

Szeretnél hozzámenni?

2011. dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom tudod a nevét és, hogy mikor született, ez alapján a levéltárban megmondják neked, hogy most nős-e vagy sem. Ott őrzik a házassági anyakönyvi kivonatokat (ha polgári esküvője volt Magyarországon). Ha nem abban a városban esküdött, ahol lakik, akkor elég macerás kideríteni, és a levéltári kikérések nem ingyenesek.
2011. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem lehet ilyet "csak ugy" kideriteni.

nem kis osszekottetes kell hozza vagy hivatalos (ertsd-rendorsegi vagy gyamsagi ut)

2011. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi, de nem azelőtt kellett volna ezt kideríteni mielőtt gyereket csináltál vele?
2011. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a férfi görög, akkor valószínűleg Görögországban lehetenek az adatai. Meg kell tudakolni az ottani viszonyokat. És én úgy tudom, egyik egyház se tartja titokban az anyakönyvi adatokat. Már csak azt kell megtudni, hogy a lehetséges esküvő melyik plébánián (vagy ennek megfelelő ortodox temploban) zajolhatott.
2011. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetris ***** válasza:

Hogy a fenébe lehet, hogy gyereketek már van, de még az se biztos, hogy a görög úr nőtlen-e? Ezt az utódvállalás előtt kellett volna tisztázni. Szegény kisgyerek!

Az anyósjelölttel találkoztál már? Összeismertetett a családjával? Mert ha jól sejtem, akkor nem. Márpedig ez annyit jelent, hogy van valami takartagnivalója.

Ha azt mondja, hogy "válófélben van", az lehet igaz is, meg nem is. De akkor is felmerül a kérdés, hogy mennyire lehet megbízható az az ember, aki ezt a fontos tényt elhallgatja gyermeke anyja elől.

Ha pedig nős, akkor vajh a feleség tud rólad? Talán van otthon Görögországban már vagy 10 gyereke! Attól tartok jól rászedett az a gazember téged, és mindennek egy ártatlan gyerek látja a kárát, akinek esetleg csonka családbab kell emiatt felnőnie.

2011. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!