Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 35-éves férfi vagyok 10-éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadság. kérdése:

35-éves férfi vagyok 10-éve házas. Tavaly építettünk egy új házat, van egy 6-éves fiam és a feleségem terhes két hónap múlva szül. Viszont jó pár éve nem vagyok boldog! Már nem szeretem a feleségemet. Egy másik nőt szeretek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vállni akarok de a nejem és a szüleim nem engedik! Félek hogy sosem leszek boldog!
2011. nov. 15. 09:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

1) Mi az ,hogy nem engedik?

Felnőtt ember vagy.


2) Egy féreg vagy, amiért elhagyod a terhes feleséged.

Minek nemzettél egy újabb gyereket, ha nem vagy boldog a kapcsolatban?

2011. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondolod, hogy a másik nőt is el fogod hagyni, ha a 2. gyermekedet várja????????
2011. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%

minek csináltad fel az asszonyt,ha már évek óta nem szereted?

Most fizethetsz dupla gyerektartást!

2011. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%

Először is szégyelld magad, hogy ilyen körülmények közt csináltál még egy gyereket. Nem a gólya hozza.

Másodszor meg: ha már mindent megtettél, de nem működik, akkor TE dönts, ne a szüleid. Természetesen a feleségedre tartozik a dolog, de ez nem mindig közös döntés sajnos...

Viszont: annyival tartozol a jelenlegi családodnak, hogy mindent megteszel annak érdekében, hogy meg tudjátok megteni a még menthetőt.

2011. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondolod azt,hogy előbb kellett volna meggondolnod magad.Teherbe ejtetted a feleséged és most kis akarsz bújni a felelősség alól.Otthagynád őket a legkiszolgáltatottabb helyzetben?!Most már késő,ha férfi vagy,akkor edd meg,amit megfőztél magadnak.
2011. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 bánomisén ***** válasza:
89%

Utálni fogsz azért, amit mondok, de nem érdekel. Képmutató élettel bizony sosem leszel boldog.

Ha már évek óta nem szereted a feleséged, miért vállaltatok még egy gyereket? Miért vagytok együtt? Miért nem beszéltél vele erről?

A legegyszerűbb sunyizni éveken át, aztán itt nyafogni a gyk-n, hogy nem vagy boldog. Tettél valamit azért, hogy te vagy bárki körülötted az legyen?

2011. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Ez nehéz kérdés,sajnos ezt csak te tudod megoldani.Én speciel a családot választanám,megbeszélném a feleségemmel mi a probléma és mi az amin változtatni kellene.Nehéz választás,de a szerelem egy hormonális dolog egyszer elmúlik és a szertet marad csak meg.Valószínüleg a feleségedet szereted,de a másik nőbe vagy szerelmes.Légy erős és maradj a családoddal ,gyerekeiddel.Később mikor idősebb leszel őrülni fogsz,hogy így döntöttél.Én is hasonló cipőben jártam én a feleségemet és a gyermekeimet választottam.Most már nem bántam meg,de akkor nem voltam ebben biztos,hogy jól döntöttem-e.Később megtudtam,hogy az édesapám,sőt a nagyapám is volt hasonló helyzetben fiatalon.A nagypapám egy időre el is hagyta a nagymamám egy szerelemért.Később vissza ment hozzá és együtt öregedtek,majd haltak meg.
2011. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos egyet értek az előttem szólókkal.A 2.gyermek vállalása már felelőtlen dolog volt részedről.egyébként anyuka is érzett már abból valamit, hogy nem működnek a dolgok évek óta? De ha már sajnos így alakult akkor úgy vélem, hogy mindenképpen tegyél pontot a dolog végére, add be a vlókeresetet, és mindenben próbáld meg támogatni a gyermekeket.Értem itt ezalatt azt, hogy látogasd őket rendszeresen, vedd ki a részedet a nevelésből, tartásdíjat is fizess magadtól rendszeresen,ne várd meg míg a bíróság vonatja le majd a fizetésedből. Egyszóval próbálj meg a lehető legjobb apa lenni gyermekeknek. Mint férj már nem tudod megmenteni a dolgot, de mint apa nem szabad hogy megszűnj!!
2011. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Nem értelek... miért kellett a 2. gyerek?

Viszont ha nem vagy boldog, s nem szereted a feleséged, akkor válj el. 35 éves vagy, ne a szüleid mondják meg, hogy mit tegyél s mit ne! Állj a talpadra...

2011. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
37%
7/8 nyilván egyéntől függ,de nem gondolod hogy akár még az is előfordulhat, hogy a feleség nap mint nap a férj fejéhez fogja vágni, hogy anno elakartál hagyni minket??Így akkor milyen lesz majd az együttélés? Akárki akármit mondd a tüske örökre ott marad majd a feleségben, és nyilván mondom egyéntől függ, hogy ki hogy reagálja majd ezt le.Lehet hogy nap mint nap büntetni fogja apukát...arról nem beszélve, hgy pl.apuka dugóba kerül hazafelé, felhívja feleségét, hogy késik egy kicsit. Előfordulhat hogy a feleség nem fog hinni neki.A kétely már mindig ott lesz benne, hogy mikor mondd igazat a férj és mikor nem...nem hinném,hogy gyerekeknek ebben kéne felnőniük...
2011. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!