Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti bevennétek ezeket a meséket?

Ti bevennétek ezeket a meséket?

Figyelt kérdés
Barátnőm új pasija nagyon furcsa nekem. Állandóan (szerintem) valótlan dolgokat állít magáról, mintha notórius hazudozó lenne. Hogy neki volt egy olyan barátnője, aki egy olasz maffiózó felesége volt, és hogy vele csalta. Meg hogy ő 1 úszómedencés házban élt albérletben Budapesten a Rózsadombon, mikor ő parti szervező volt, és 100.000 ft-ért bérelt házat, ja és ő volt drog díler is. Megfordult a legjobb körökben, a Palace-ban minden nagyon arcot ismert, és hogy mennyire jól keresett. Ehelyett most itt lakik ebben a városban, ahol én és az anyukájával lakik. Nem tartom kizártnak azért találja ki ezeket a meséket, hogy elterelje a gyanút magáról, és hogy valami sötét ügye volt a múltban. Lehet büntetett előéletű. Mit gondoltok erről?

2011. dec. 28. 00:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik annyira senkinek érzik magukat és annyira szeretnének valakik lenni, hogy komplett marhaságokat találnak ki, hogy érdekesebbnek, vagányabbnak,menőbbnek tűnjenek.

Azt hiszem gyerekkorában nem kapott elég figyelmet, elhanyagolva érzi magát, úgy érzi csak így tudja felkelteni mások figyelmét.

Akinek tényleg olyan sötét múltja van az általában nem pofázza ki.

Ha olyanokat talál ki hogy drogdíler volt akkor ott már nem lenne értelme más sötét dolgokat titkolni.

Vetít a gyerek ezerrel.

2011. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szeretné azt elhitetni,hogy bizonyos körökben mozgott és van 1-2 sötét folt a múltjában.A való életben ettől biztos messze áll :)

Én sem venném be ezeket a meséket!

2011. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja a legjobb hazugsága, hogy ő előbb kitalálta a digi internet hálózatát, csak nem volt pénze megvalósítani.
2011. dec. 28. 00:59
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Jesszus... ha már ő is elhiszi, amiket hazudik, érdemes lenne lelépnie a barátnődnek.


Szerintem egyébként unalmas volt az élete, a mama lakásában nézte a filmeket, és összerakott magának valami kis életet.


Ha nagyon gyanús, hogy hazudik, kérj tőle valamit, ami nem illegális, de mégis bizonyítaná, hogy nem hazudik. Ha meg csak hebeg-habog, akkor tudni fogod, hogy kamu a gyerek.

2011. dec. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a barátnéd beveszi ezeket?
2011. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A rozsadombon tuti nem berelt uszomedences hazat 100k ft-ert csak ugy mondom. :D
2011. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vannak, akik azt hiszik, hogy unalmasak, ezért kitalálnak számukra érdekesnek tűnő sztorikat. Ki minek akar látszani, aszerint. Ilyen szintű hazugságoknál, amiket te írtál, két verzió van, hogy miért talál ki ekkora kamu dumákat: vagy szimplán hülye, vagy tényleg notórius hazudozó. Tisztelet a kivételnek - mert akadhatnak, lehet hoznak rá példát, de én egyet sem tudok.

Akkor van gond, ha már ő maga is elhiszi a saját hazugságait. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Meg kell vele szüntetni minden kapcsolatot. Ezen már nem lehet segíteni. Aki még belátja, hogy sokszor hazudik, azt rá kell venni, hogy menjek el pszichológushoz. Lehet semmit se fog érni, de egy próbát megér. A barátnőddel meg beszélj erről - elhiszi-e ezeket a meséket, és ha igen, akkor miért, ill. ha nem, akkor segítsen a pasijának - mert az ilyen emberek segítségre szorulnak. El kell dönteni, van-e rá energia vagy sem. Nekem nem volt az egyik ismerősömnél - ő már mindent elhitt, amit beképzelt magának.

2011. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod bizonyítani az ellenkezőjét addig igaz is lehet.
2011. dec. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Munkácsi Vivien válasza:
Ezek simán csak hazugságok. Az ember természetesen mindig jobb és jobb akar lenni , főleg magának. És ezért néha még hazugságokat is kitalál hogy másokkal elhitesse hogy ő milyen jó és nagy ember. Nem hiszem hogy rossz ember, csak kevésnek érzi magát. Ha elkezdesz erről beszélni vele, tuti hogy letagadja mert szégyelli magát... úgyhogy meg se próbáld ... :/ de az a lényeg hogy te tudod az igazságot és nem kell mindent feltétlenül elhinned :)
2011. dec. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg csak azt akarja mutatni hogy ő valaki, aztán sehol senki.

Két ilyet is ismerek.Az egyik nálam is a barátnőm pasija volt.Ő hasonló dolgokat állított magáról, rózsadomb nagy házzal, rengeteg pénz, bűnöző körök stb.

Sokáig el is hittük neki, hisz olyan ruhákba járkált amiknek darabja 30-40 ezer forint, barátnőmet minden találkozáskor meglepte valami ajándékkal.

Aztán kiderült hogy a Rózsadombi nagy ház, az egy pedtmegyei 1 szobás kis házikó, ami albérlet és a szülei és 4 tesója társaságában élt ott.

A ruhái azok valóban eredetiek, de anyukája szállodában takarító nő, és az ott felejtett nem keresett csomagokból szedte össze.Az ajándékokra meg erőn felül tellet, gyakran kért kölcsön.


A másik párom ex sógora.Szintén alvilági körökbe jártas (nem tudom erre miért akar mindenki büszke lenni), full gazdagnak állítja magát.

A környék legnagyobb alvilági fazonjára közölte hogy nem lehet olyan nagy szám ha ő nem ismeri.(hát ha ezt az illető hallotta volna, az ex sógor már nem élne)

Fényképet mutogatott az ő luxus autójáról, aztán meglepődött amikor az újságban megmutattuk neki ugyan azt az autót ugyan azon a fehér szőnyegen.

De ő váltig állította még ekkor is hogy az az övé, és azért nem azzal jár mert azt nem érheti por.

A legjobb az volt amikor az asszonyával elmentek egy autó kereskedésbe, persze kinézték a 2 legdrágább autót és közölték a szalonban az ipsével hogy kezdje el kitölteni a papírokat, haza szaladnak a pénzért. :)


Ezek az emberek már sajnos el is hiszik azt amit hazudnak.

2011. dec. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!