Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apai ágon Christ, anyai ágon...

Apai ágon Christ, anyai ágon Fazekas nevűek a szüleim akkor én ténylegesen milyen származású vagyok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, nem kutattam még a családfádat.
2011. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
A név alapján német. De mindjárt jönnek a zsidózók is.
2011. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pupilla válasza:
49%
ha fiu vagy akkor az apai ág dominál de a származást ebből neked kell levonni következtetésképpen.
2011. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%
Nem a név számít.Soknak van magyar neve akik egy szót sem tudnak magyarul és vannak magyarok is akiknek román nevük van és nem románok.Érdekes sorsa van a magyarnak.Nincs még egy ilyen nemzet mint mi, akik ennyire el legyenek tévedve.
2011. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
49%
Berber bazzeg!
2011. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
keverék,akárcsak mindannyian
2011. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Apai ágon német, anyain magyar a CSALÁDNEVED! azért hangsúlyozom, mert ettől Te nem leszel sem német, sem osztrák, sem svájci, sem lichtensteini, sem luxemburgi... de még csak unagrndeutsche, vagy donauschwaben sem, hiszen erről tudnál, mert regisztrálva lennél. úgyhogy német nemzetiségiként nyilván nem tennéd fel a kérdést, tehát magyar vagy, magyar, német, és még ki tudja milyen felmenőkkel.
2011. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
64%
ROMÁÁÁÁÁN
2012. jan. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!