Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha kiderülne a házastársadról,...

Ha kiderülne a házastársadról, hogy a testvéred (vagy féltestvéred) mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Hogyan dolgoznád fel? Tegyük fel hogy még nincs gyerek de már összevagytok házasodva és valamilyen módon kiderülne, hogy igazából testvérek vagy féltestvérek vagytok. Kérlek ne keressetek magyarázatot arra hogy ez hogyan történhet meg, csak a kérdésre válaszoljatok. Mit csinálnátok, mi lenne a reakció?

A kérdés nem kiváncsiságból fakad, ez sajnos komoly.


2009. máj. 21. 18:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Elájulnék az tuti!!! ha testvérről van szó akármilyen fájdalmas is válás!!! Hiszen ez vérfertőzés. Monthatok én itt bármit is szerintem senki sem tudja hogy mitcsinálna ilyen helyzetben hisz fogalmunk sincs hogy ez mit váltana KI BELŐLÜNK. Szerintem ezt közösen kell meg beszélni.
2009. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nagyon rosszul esne, de nem lenne választási lehetőség. Csak 1 megoldás létezik: a házasság érvényteleníttetése. És le kell nyelni a békát. Én biztosan tartanám vele később is a (testvéri) kapcsolatot.
2009. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
70%
Engem cseppet sem zavarna, annyi csak hogy nem lenne közös gyerekünk, de örökbefogadni akkor is lehet. Emiatt biztos hogy nem változna meg semmi részemről, ugyanúgy szeretném és semmiképp sem válnék el.
2009. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Természetesen megszakítanám a párkapcsolatunkat.

A szerelem biztos nem múlna el rögtön, és elég nehéz lenne feldolgozni....de nem tehetnénk mást.


Az már más kérdés, ha van már gyerekünk. Nekünk van, és így sokkal nehezebb lenne jó döntést hozni.

2009. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
Kedves utolsó válaszoló!Azért azt durvának tartam hogy házasságban maradnál vele.Én ha tudnám hogy a testvérem biztos nem tudnék vele többé összebújni és sexelni.
2009. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
58%
Bocsi : Utólsó elötti válaszolónak szántam
2009. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szeretnek gyereket szulni, de igy nem lehetne, ezert elvalnek valoszinu. Sot tuti biztos.

Viszont jo hosszu idonek kellene eltelnie ahhoz, hogy felfogjam ep esszel hogy mi is tortent.

Elkepzelem magamat ahogy ulok csak, es bamulok, nezek ki a fejembol, es csak azt kerdezem, hogy: mi van???

Hiszen annyira hihetetlen, felfoghatatlan dolog ez. Annyi ember el a Foldon, hogyan lehet hogy epp a feltestveremmel hazasodok ossze?

2009. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
44%
18:29 Miért ha már eddig is rengetegszer ágybabújtatok, és megtudod hogy a testvéred, min változtat ez már? Szerintem semmin, én ettől nem szeretnék ki belőle, nem kívánnám kevésbé. Hiszen elsősorban páromként szeretem, nem testvérként... és ha már a párom akkor nem tudnék rá testvérként gondolni és nem is érdekelne hogy az. Vele maradnék mindenképp.
2009. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
64%
Azért fontos lenne az is, hogy milyen testvér. Fél, vagy édes, mert ha édes testvér, az tényleg nagyon gáz, viszont ha csak fél, akkor nem biztos, hogy elhagynám!
2009. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem mit vagytok úgy oda, szerintem egyikőjük sem tudta, hogy rokonok, tehát nem tehetnek róla.

Gyermeket természetesen én sem vállalnék, a vérfertőzés miatt. Lehet örökbefogadni. De ha "tökéletes" a kapcsolat, akkor nem értem, hogy miért kéne egyből elválni... ne uszítsátok már.

2009. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!